Піднебесна завдає удару у відповідь

12 грудня 2018, 10:37

Схоже, до мирного врегулювання китайсько-американських суперечностей ще дуже далеко

Торгова сесія 10 грудня, що почалася з втрат, закінчилася нехай і невеликим, але все-таки зростанням: S&P 500 (+0.18%), Dow Jones (+0.14%) і Nasdaq (+0.74%).

На початку торгів однією з важливих причин для падіння стало скасування голоcування у британському парламенті про долю плану щодо Brexit, а також розпродаж Apple, після новин про те, що суд у Китаї в межах розгляду між Apple і Qualcomm заборонив імпорт і продаж більшості старих моделей iPhone у Піднебесній. Атаку на Apple цілком можна розцінювати, як захід у відповідь на арешт CFO Huawei. Так що, схоже, до мирного врегулювання китайсько-американських суперечностей ще дуже далеко.

Відео дня

Однак, під час торгів ситуація змінилася на краще. Як висловився один з інвесторів, «це була моральна перемога». І, передусім, досягнута зусиллями п'ятірки FAANG: Facebook (+3.22%), Apple (+0.66%), Amazon (+0.73%), Netflix (+1.72%) і Google (+0.29%).

8 з 11 секторів S&P 500 завершили день підвищенням. Найбільше зростання продемонстрували інформаційні технології (+1.45%), комунікації (+0.75%) і охорона здоров'я (+0.33%). З втратами день завершили нерухомість (-0.42%), фінансовий сектор (-1.40%) і енергетика (-1.62%).

Ціни на US Treasuries знизилися. Прибутковість дворічних збільшилася на 2 бп, до (2.72%), прибутковість десятирічних додала 1 бп і зупинилася на рівні (2.86%).

Січневі ф'ючерси на WTI знизилися на (-3.1%), до $51 за барель.

U.S. dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, зріс на (+0.7%), до позначки 97.20. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1382.

Ф'ючерси на золото продовжили зростати, завершивши день на позначці $1,253.9, за унцію.

Чого чекати?

Ф'ючерси на основні індекси нині в червоній зоні.

ЄЦБ ухвалить рішення про подальшу монетарну політику, а його голова Маріо Драгі розповість про її основні напрями.

Голосування у британському парламенті щодо Brexit скасували, тому що недостатньо голосів на підтримку плану Терези Мей.

З макроекономічних даних буде оголошено дані про PPI (Producer Price Index). Очікується, що інфляція на рівні виробників не зміниться, порівняно з жовтнем, коли оптові ціни зросли на 0.6%.

Ну а, в цілому, ринки, безсумнівно, перебувають у спадному тренді і попереду, найімовірніше, нас чекає подальше зниження цін і зростання волатильності.

Гарного всім тижня і вдалих інвестицій!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X