Переїзд заради роботи

16 січня 2017, 14:25
Двом із п’яти офісних співробітників принаймні один раз доводилося змінювати місце проживання у зв’язку зі зміною роботи

Більшості з них таке рішення далося непросто. Чи вдалим виявився переїзд, і з якими складностями зіштовхнулись «білі комірці» на новому місці, дізнавався Міжнародний кадровий портал hh.ua.

Відео дня

Найголовнішою задачею для тих, хто зважився на переїзд, було облаштування життя — пошук житла, садочка/школи для дитини, оформлення страхування й отримання медичного обслуговування. Про це заявили дещо менше половини опитаних. Для двох із п’яти найскладнішим при переїзді виявилась розлука з близькими. Ще чверть вказали на необхідність звикати до іншого ритму життя. Але лише в одного із восьми були труднощі з пошуком роботи.

Значно рідше «білі комірці» згадували про проблеми з адаптацією на новому робочому місці, відмінності у менталітеті, мовні проблеми і складнощі з оформленням документів. Лише 5% респондентів відповіли, що в них не було жодних труднощів при переїзді.

Незважаючи на всі труднощі й проблеми, пов’язані з переїздом, майже три чверті офісних співробітників вважають, що це було правильне рішення. Ще п’ята частина зазначили, що загалом почуваються непогано, хоча в їхньому житті нічого особливо не змінилось. І лише троє зі ста опитаних шкодують про те, що одного разу зважились на переїзд.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua у грудні 2016 року. В опитуванні взяли участь 1388 респондентів із різних регіонів України.
Показати ще новини
Радіо NV
X