Netflix влучив точно в ціль

17 жовтня 2018, 09:59

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Результати і прогнози Netflix здивували, захопили і вразили. Кількість передплатників зросла до 6.96 млн, у порівнянні з прогнозованою величиною в 5.2 млн. Фактична виручка відповідала прогнозам, а EPS перевершили очікувані на $0.21. Операційна маржа виросла до 12.0%, з 11.8%, у другому кварталі. У четвертому кварталі компанія очікує, що кількість нових передплатників досягне 9.4 млн, у порівнянні з прогнозом аналітиків на рівні 7.64 млн. Від таких новин ціна на акції зросла на (+ 11.9%), правда, вже після закриття торгів.

Відео дня

До відкриття і протягом торгової сесії ринок теж був сповнений оптимізму. Відмінними результатами за третій квартал і прогнозами на четвертий порадували Goldman Sachs (+ 3.01%) і Morgan Stanley (5.68%). Їх підтримала Adobe Systems (+ 9.52%). Не залишилися осторонь Johnson&Johnson (+ 1.95%) і UnitedHealth (+ 4.73%). Схоже, що під впливом відмінних квартальних результатів інвестори повністю забули про поневіряння минулого тижня, і ринки продемонстрували прекрасні результати: S&P 500 (+ 2.15%), Dow Jones (+ 2.17%), Nasdaq (+ 2.89%). Більш того, всі індекси знову піднялися вище лінії 200-денного змінного середнього.

Усі без винятку 11 секторів S&P 500 закінчили день підвищенням. Попереду інших були технологічний сектор (+ 3.02%), охорона здоров'я (+ 2.90%) і комунікації (+ 2.34%).

Прибутковість US Treasuries практично не змінилася. Десятирічні торгуються на рівні 3.16%, дворічні виросли на 1 бп, до 2.86%.

Листопадові ф'ючерси на WTI зросли на (+ 0.1%), до $71.92 за барель, поки інвестори продовжують стежити за суперечками між США і Саудівською Аравією.

US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, додав (+ 0.1%), піднявшись до позначки 95.19. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1556.

Фючерси на золото торгуються на рівні $1,225.1, за унцію.

Чого чекати сьогодні, в середу.

Після обіду ФРС планує оприлюднити протоколи останнього, вересневого, засідання. Також очікуються дані щодо кількості споруджуваних нових будинків та виданих дозволів на будівництво.

Вчорашній тріумф Netflix, найімовірніше, задасть позитивний тон сьогоднішнім торгам і залишиться найбільш обговорюваною темою в корпоративному сегменті. Ніхто з гігантів сьогодні результатів не рапортує, а ті компанії, які мають оприлюднити результати, US Bancorp, Abbot Labs, United Rentals, Alcoa і Kinder Morgan, навряд чи справлять "магічний" вплив на ринок. Хоча, схоже, що домінуючою емоцією знову стала "Жадібність" і будь-який позитив штовхне ринок далі вгору.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X