Нервові почалися часи

19 жовтня 2018, 10:40

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

МВФ прогнозує уповільнення глобального економічного зростання, ФРС має намір піднімати ставки, китайська економіка починає гальмувати, італійці вдарилися в популізм і воюють з центральною європейською владою, Brexit ніяк не виходить, напруженість у відносинах США і Саудівської Аравії зростає, та так, що Міністр фінансів Мнучін відмовився їхати в гості до арабів, на конференцію, а ще скільки вякого дріб’язку. Коротше кажучи, непросто інвесторам розібратися, і одних квартальних результатів, нехай і хороших, недостатньо, щоб переважити купу глобальних проблем. Ось і індекси знову покотилися вниз: S&P 500 (-1.44%), Dow Jones (-1.27%), Nasdaq (-2.06%). До речі, для S&P 500 це дев'яте падіння з останніх одинадцяти торгових сесій і схоже, що "ведмеді" починають почуватися все впевненіше.

Відео дня

Тільки 2 з 11 секторів S&P 500 закінчили день підвищенням: комунальний сектор (+ 0.08%) і нерухомість (+0.01. Хоча, чесно кажучи, зростанням це назвати важко. Позаду всіх виявилися споживчі товари не першої необхідності (-2.11%), технологічний сектор (-2.02%) і комунікації (-1.84%).

Прибутковість US Treasuries не змінилася. Десятирічні та дворічні торгуються, відповідно, на рівні 3.18% і 2.88%.

Листопадові ф'ючерси на WTI впали на (-1.6%), до $68.65 за барель. Це найнижче значення за останні п'ять тижнів.

US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, додав (+ 0.31%), піднявшись до позначки 95.65. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1467.

Фючерси на золото почали трохи зростати і торгуються на рівні $1,232.0, за унцію.

Чого чекати сьогодні, у п'ятницю

Перший тиждень оприлюднення квартальних результатів закінчується звітами Procter & Gamble, Honeywell, Kansas City Southern і Schlumberger.

З макроекономічних даних в центрі уваги буде звіт про продажі будинків на вторинному ринку.

Подивимося, чи достатньо буде хороших корпоративних результатів, щоб перебити негатив глобальних проблем. Схоже, що зараз питання стоїть саме так.

Хороших всім вихідних і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X