Міцний фундамент додає впевненості

23 серпня 2018, 12:09

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Незважаючи на політичний скандал, що вибухнув у Вашингтоні з Полом Манафортом і Майклом Коеном в головних ролях, ринок не продемонстрував жодних ознак паніки. Всі основні індекси закінчили день без особливих змін: S&P 500 (+ 0.04%), Dow Jones (-0.12%) і Nasdaq (+ 0.27%).

Відео дня

Ось що значить, коли в основі успіху лежать фундаментальні досягнення. Це ще раз підтвердили протоколи останнього засідання ФРС. Американський центробанк демонструє повну впевненість у відмінному стані американської економіки і навіть трохи підвищив прогнози зростання ВВП, що в цьому, що в наступному році. В цілому, протоколи ФРС підтвердили очікування ринку щодо того, що у вересні ставка буде піднята на 0.25%.

Лише 4 з 11 секторів S&P завершили вчорашній день зростанням. Попереду всіх енергетичні компанії (+ 1.20%), технологічні (+ 0.48%) і споживчі товари не першої необхідності (+ 0.12%). Більше за всіх постраждали телекоми (-2.02%), промислові підприємства (-0.93%) і комунальний сектор (-0.78%).

Вересневі ф’ючерси на WTI вчора виросли на (+ 3.1%), до $67.86, за барель, після того, як щотижневий звіт EIA продемонстрував зниження запасів у США на 5.8 млн барелів.

Прибутковість 10 літніх US Treasuries знизилася на 2 бп і вони торгуються на рівні 2.82%. Прибутковість дворічних практично не змінилася – 2.60%. А спред стає все менше і менше і змушує нас все більше і більше замислюватися про те, що ж далі.

US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, знизився на (-0.07%), до позначки 95.06. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1555.

Ф’ючерси на золото знизилися і торгуються на рівні $1,194.9, за унцію.

Чого чекати сьогодні, в четвер

Політика. Хоча політико-кримінальний скандал навколо соратників Трампа і не справив моментального безпосереднього впливу на ринок, повністю дисконтувати його теж не варто. Найімовірніше, до закінчення всієї історії ще далеко, і певний ефект ми рано чи пізно побачимо.

З макроекономічних новин сьогодні, як завжди, заявки з безробіття за тиждень і інформація про продаж будинків на первинному ринку за липень. Що стосується безробіття, тобто очікування мінімального зростання, в порівнянні з минулим тижнем. Продажі нових будинків, на думку аналітиків, теж повинні вирости. Економіка сильна і всі індикатори це підтверджують.

Квартальні результати, з відомих компаній, оголосять Alibaba, The Gap і HP.

Україна. Не переживайте, довгі вихідні в Україні ніяк не позначаться на глобальних ринках капіталу.

Всіх з Днем Незалежності!

Вдалих інвестицій!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X