Куди подує вітер?

27 лютого 2019, 10:45

На даний момент головним потенційним каталізатором ринку є переговори з Китаєм

Інвестори провели день в нерішучості, очікуючи новин з американо-китайських торгових фронтів і уважно слухаючи доповідь голови ФРС Джерома Пауелла про стан економіки і напрями монетарної політики.

Відео дня

Нічого радикального, такого, що могло б сколихнути ринки, Пауелл не сказав. Він зазначив, що економіка зростає «хорошими темпами», але також визнав, що в останні місяці з'явилися «зустрічні течії і суперечливі сигнали», що загрожують економічному розвитку. На його думку, умови для подальшого зростання  «не такі сприятливі, як на початку минулого року», що посилюється невизначеністю в інших регіонах світу, на тлі уповільнення глобального зростання, Brexit і тривалих торгових переговорів. В цілому, Пауелл продемонстрував стриманий підхід і не дав ринку ніяких сигналів того, що ФРС може повестися більш агресивно.

Схоже, що на поточний момент головним потенційним каталізатором ринку є переговори з Китаєм. Будь-який значущий результат або його відсутність може задати новий напрям ринку.

На тлі невизначеності всі індекси закінчили день, практично, без змін: S&P 500 (-0.08%), Dow Jones (-0.13%) і Nasdaq (-0.07%).

4 з 11 секторів S&P 500 закінчили день у виграші: інформаційні технології (+ 0.20%); споживчі товари не першої (+ 0.15%) і першої необхідності (+ 0.04%) і комунікації (+ 0.13%). Гірше за всіх закінчили торги сировинні компанії (-0.59%); охорона здоров'я (-0.32%) і промислові підприємства (-0.29%).

Квітневі ф'ючерси на WTI виросли на (+ 0.3%), до $ 55.60 за барель.

Ціни на US Treasuries виросли. Прибутковість дворічних знизилася на 3 бп, до (2.48%), десятирічні втратили 4бп, і їх прибутковість становить (2.64%).

US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, знизився на (-0.22%), до 96.06. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.139.

Фючерси на золото торгуються на рівні $ 1,328, за унцію.

Чого чекати сьогодні?

З політичних подій заслуговує уваги зустріч президента Трампа і північнокорейського лідера Кім Чен Ина, сьогодні і завтра, у В'єтнамі.

Що стосується корпоративних результатів, то сьогодні рапортують роздрібні гіганти Best Buy і Lowe's. Після слабкого звіту Home Depot, які не дотягнули до прогнозу ні за виручкою, ні за прибутком, до Lowe, як побратима з індустрії, буде особливий інтерес. Обидві компанії, що продають будматеріали і товари для ремонту та обладнання будинків, переживають складні часи. Кількість будинків, що будуються в США знизилася до дворічного мінімуму, а кількість дозволів на нові зросла лише на 0.3%.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Також, сьогодні результати оприлюднять Campbell Soup, Chesapeake Energy, HP і Square.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X