Криза скасовується

31 січня 2019, 13:50

Після вчорашньої прес-конференції голови ФРС про крах ринку акції, схоже, доведеться забути

У будь-якому разі, в короткостроковій перспективі. ФРС не підвищив ставки, як, втім, і очікувалося, але найголовніше - Павелл сказав, що він буде «стриманий» щодо їх подальшого підвищення. Таким чином, один із значущих ризиків, пов'язаних з подальшим посиленням монетарної політики, що штовхали ринки вниз, ліквідовано, хоча б на час.

Відео дня

«Мирні» заяви Павелла відмінно доповнили впевнений тон Apple (+6.83%), що рапортувала днем раніше, і відмінні результати Boeing (6.25%). Ну, а жирну крапку після закриття поставив Fасеbook. Після того, як квартальні результати «з запасом», що за виторгом, що за прибутком, перевищили прогнози, акції компанії під час позабіржової торгівлі зросли більш ніж на (+7%).

Взагалі ж, усі основні індекси завершили вчорашній день значним зростанням: S&P 500 (+1.55%), Dow Jones (+1.77%) і Nasdaq (+2.20%).

Схоже, що на ринки повертається ейфорійний настрій, хоча потрібно пам'ятати, що проблеми, пов'язані з американо-китайськими торговими чварами, Brexit і уповільненням глобального економічного зростання, поки нікуди не поділися.

Всі 11 секторів S&P 500 закінчили день зростанням. Найбільше додали інформаційні технології (+3.03%), споживчі товари не першої необхідності (+2.16%) і промислові підприємства (+1.55%).

Березневі ф'ючерси на WTI зросли на (+1.7%), до $54.23, за барель.

Після заяв ФРС ціни на US Treasuries зросли. Прибутковість дворічних знизилася на 4 бп, до (2.53%), а десятирічних на 2 бп, до (2.70%).

U.S. dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, знизився на (-0.13%) і торгується на позначці 94.91. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1479.

Ф'ючерси на золото продовжують зростати - $1,325.7, за унцію.

Чого чекати сьогодні?

У центрі уваги Amazon. Компанія провела хороший різдвяний сезон і інвестори очікують відмінних результатів. Крім Amazon, сьогодні результати оголосить багатостраждальна General Electric, а також багато інших відомих імен з різних секторів економіки: Altria, СonocoPhillips, DowDuPont, Mastercard, Raytheon, Royal Dutch Shell, UPS та інші.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X