Корекція або ведмежий ринок

29 жовтня 2018, 10:39

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Минулий тиждень був ще тим. То вниз, то вгору, а потім знову вниз, після результатів Alphabet і Amazon. До речі, квартальні результати коштували Amazon $65 мільярдів капіталізації і другого місця в рейтингу найдорожчих компаній світу, яке компанія посіла з квітня. Тепер її місце зайняла старожил клубу "багатих і успішних" – Microsoft.

Відео дня

Взагалі, протягом тижня, індекси втратили дуже багато: S&P 500 (-3.9%), Dow Jones (-3.0%), Nasdaq (-3.8%).

Навіть більше, S&P 500 однією ногою вступив на територію корекції. В середині п'ятничної торговельної сесії значення індексу знизилося на (-10.6%), порівняно з вересневим піком. І хоча, до кінця сесії ногу все-таки вдалося вивільнити, небезпечна зона, як і раніше, поруч (-9.6%). Недалеко пішов і Dow Jones - (-8.4%). А ось Nasdaq у зоні корекції (-11.6%) вже давно двома ногами, ще з 11 жовтня. До речі, це був четвертий тиждень, який Nasdaq закінчує зниженням. Точно так само, як і ринки, що розвиваються, які втратили (-26%), порівняно з січневими значеннями.

Всі 11 секторів S&P 500 завершили п'ятницю з втратами. Найбільше постраждали споживчі товари не першої необхідності (-3.55%), нерухомість (-2.59%) і комунікації (-2.40%).

Грудневі ф'ючерси на WTI у п'ятницю зросли на (+0.4%), до $67.59, але, в цілому, тиждень закінчили в мінусі.

Через переполох на ринку акцій інвестори почали шукати порятунку в US Treasuries. Прибутковість десятирічних знизилася на 6 бп, до 3.08%, а дворічних на 5 бп, до рівня 2.81%.

U.S. dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, знизився на (-0.29%), до позначки 96.32. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.14.

Ф'ючерси на золото практично не змінилися і торгуються на рівні $1,235.4, за унцію.

Чого чекати на цьому тижні

Сезон у розпалі і наступного тижня результати оголошують ще кілька десятків компаній з S&P 500, але, безумовно, вся увага буде зосереджена на Facebook, у вівторок, і Apple, у четвер. Якщо ще й ці два гіганти промахнуться, тоді можна сміливо говорити про те, що ми вже перебуваємо на початку ведмежого ринку і попереду нас чекають складні часи. Але й, безумовно, нові можливості.

Гарного всім тижня і вдалих інвестицій!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X