Китай вирішує все

14 лютого 2019, 12:34

Схоже, ми йдемо до того, що через два дні будемо святкувати восьмий тиждень зростання поспіль

Вчора було потроху. Відлуння оптимістичних новин з американо-китайських торгових фронтів, розмови про те, що Трамп усе-таки підпише угоду про безпеку кордонів та дані про те, що інфляція залишилася на колишньому рівні, а базова зросла на 0.2%, як і очікувалося, допомогли й індексам трохи зрости: S&P 500 (+0.30%), Dow Jones (+0.46%) і Nasdaq (+0.08%).

Відео дня

Зростання, хоч і маленьке, але все-таки зростання. Схоже, ми йдемо до того, що через два дні будемо святкувати восьмий тиждень зростання поспіль. Втім, що не кажи, а ринок є ринок і передбачити його поведінку напевно неможливо. Коли всі перед Різдвом чекали подальшого провалу і потирали руки, передчуваючи, фантастичні можливості для «входу», ринок візьми, та й рвони вгору. Та так, що досі зупинитися не може.

9 з 11 секторів S&P 500 закінчили день підвищенням. Попереду всіх енергетика (+1.29%), індустріальний сектор (+0.63%) і споживчі товари не першої необхідності (+0.62%). Серед тих, хто програв комунальний сектор (-0.30%) і комунікації (-0.10%).

Березневі ф'ючерси на WTI зросли в ціні на (+1.5%), до $53.90, на тлі новин про скорочення обсягів виробництва у глобальному масштабі.

Ціни на US Treasuries продовжили знижуватися. Прибутковість дворічних виросла на 3 бп до (2.53%), а десятирічних на 2 бп, до, відповідно, (2.71%).

U.S. dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, виріс на (+0.47%), до 97.02. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1267.

Ф'ючерси на золото знизилися на (-0.21%) до $1,309.7, за унцію.

Чого чекати сьогодні, в четвер?

Ф'ючерси на основні індекси сьогодні зростають у міру того, як тривають переговори з Китаєм. Допомогли і дані про те, що дефіцит у торгівлі з Китаєм знизився до $27.3 млрд. Це найнижче значення з травня 2018, як наслідок зниження імпорту на 42%. Також точаться розмови про те, що президент США збирається продовжити кінцевий термін для вирішення торговельних суперечностей і укладення договору з Китаєм ще на 60 днів, до 2 травня.

Квартальні результати сьогодні рапортує Nvidia. Компанія була в центрі уваги після того, як оприлюднила слабкий прогноз наприкінці січня. Основні проблеми виникли з продажами платформ для центрів обробки даних і комп'ютерних ігор. Також, вплинуло суттєве уповільнення в сегменті обладнання для майнінгу криптовалют. Але, незважаючи на всі труднощі, у 2019 році акції компанії зросли на 15%, хоча і відстають від конкурентів: Advanced Micro Devices (+24%), Micron (+32%) і Applied Materials (+25%).

Також, серед відомих компаній, які рапортують сьогодні: AstraZeneca, Coca-Cola, Applied Materials і CBS Corporation.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени 

Показати ще новини
Радіо НВ
X