Китай летить униз

8 жовтня 2018, 10:58

Тиждень розпочався з падіння китайського ринку, задавши тон усім азійським ринкам. А на американському ринку цей тиждень буде коротшим, ніж зазвичай. На макроекономічній ниві головною подією стане інформація про рівень інфляції.

Прибутковість американських державних облігацій продовжила зростання після того, як Звіт про ринок праці за вересень, оприлюднений в п'ятницю, продемонстрував, що рівень безробіття зменшився до 3.7%. Це найнижче значення за останні 49 років і сигнал до того, що ФРС продовжить підвищувати ставки.

Відео дня

На сьогодні інвестори очікують ще одне підвищення в цьому році і до чотирьох підвищень – в 2019-му.

На ринку акцій падіння продовжилося і всі індекси закінчили п'ятничні торги в «червоній» зоні: S & P 500 (-0.55%), Dow Jones (-0.68%), Nasdaq (-1.16%). В цілому за тиждень ринок акцій теж опинився в мінусі.

Єдиним з 11 секторів S & P, який закінчив день зростанням, став сектор комунальних послуг (+ 1.57%). Більше за інших постраждали технологічний сектор (-1.27%), комунікаційні послуги (-1.04%) і сировинні компанії (-0.81%).

US Treasuries продемонстрували рекордне падіння за тиждень. Прибутковість десятирічних за тиждень виросла на 16 бп і досягла 3.23%. Це найвище значення з 2011 року. Дворічні додали 6 бп, і їх прибутковість становить 2.88%.

Листопадові ф'ючерси на WTI майже не змінилися в ціні в п'ятницю, $74.33 за барель, але тиждень закінчили в плюсі (+ 1.5%).

US dollar index, що вимірює міць американської валюти стосовно кошика з шести основних світових валют, впав на (-0.02%) до позначки 95.74. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1501.

Ф 'ючерси на золото торгуються на рівні $1,199.0, за унцію.

Чого очікувати цього тижня.

Тиждень відкрився падінням китайського ринку. Shanghai Composite і Shenzhen SE Component Index втратили, відповідно (-3.89%) і (-4.05%), задавши тон всім азійським ринкам. Падіння сталося після тижневих канікул, так званої Golden Week, а також недільного рішення Китайського центрального банку знизити норми резервування для комерційних банків на 1%, намагаючись стимулювати економіку, побоюючись наслідків американсько-китайських торгових воєн.

На американському ринку тиждень буде коротшим, ніж зазвичай. Сьогодні, в понеділок, ринки облігацій будуть закриті з нагоди Columbus Day. Ринки акцій працюють в регулярному режимі.

На макроекономічній ниві головною подією тижня стане інформація про рівень інфляції у вересні. Дані будуть оприлюднені у вересні, і очікується, що «базова» інфляція, без урахування харчів і пального, зросте на 2.3% порівняно з вереснем минулого року.

Початок нового сезону квартальних результатів. У п'ятницю результати за третій квартал оголосять банки: JP Morgan, Wells Fargo, Citigroup і PNC Financial, відкриваючи новий сезон, який загалом обіцяє бути цікавим. Інвестори очікують, що зростання EPS для компаній S & P 500 сягне 19.2%. Бездоганний результат, але за нинішніх умов після вражаючого зростання ринку в третьому кварталі здивувати інвесторів стає дедалі важче, і будь-яка найменша похибка радше викликатиме різку негативну реакцію в інвесторів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X