ЮрХак № 4 Зарплати у валюті

20 грудня 2016, 09:48
Іноземні менеджери нібито можуть отримувати заробітну плату в Україні у валюті. Таку тезу можна часто почути, однак варто розібратися у цій темі детальніше

Зважаючи на кризову економічну ситуацію в Україні та нестабільність національної валюти, це питання стає все більш актуальним для іноземних менеджерів, які працюють в Україні. Водночас, наявність згаданих факторів має і певні позитивні моменти: зважаючи на "здешевшання" робочої сили в Україні, іноземні компанії проявляють все більшу зацікавленість в українському ринку праці для реалізації інвестицій. При цьому, при заснуванні іноземними інвесторами компаній в Україні на керівні посади призначаються, здебільшого, довірені особи - іноземці.

Відео дня

У цьому ЮрХаку ми розглянемо можливість виплати заробітної плати у іноземній валюті в Україні.

Щодо положень законодавства

Закон України "Про оплату праці" (стаття 23) встановлює, що заробітна плата працівників підприємств на території України виплачується у грошових знаках, що мають законний обіг на території України.

В той же час, Декретом Кабінету Міністрів "Про систему валютного регулювання і валютного контролю" від 19.02.1993 № 15-93 встановлено наступне:

- Єдиним законним засобом платежу на території України, який приймається без обмежень для оплати будь-яких вимог та зобов'язань є валюта України – гривня;

- Іноземна валюта охоплюється поняттям "валютних цінностей", а операції із валютними цінностями є "валютними операціями";

- Здійснення валютних операцій на території України зазвичай потребує попереднього отримання індивідуальної ліцензії Національного банку України.

Однак оплата праці становить виняток із цього правила, тобто така операція індивідуальної ліцензії НБУ не потребує.

Більше того, Національним банком України прийнято ряд нормативно-правових актів, положення яких спрямовані на реалізацію права роботодавця виплачувати заробітну плату у іноземній валюті. До таких, зокрема, належать:

• Правила використання готівкової іноземної валюти на території України (затверджені постановою Правління НБУ № 200 від 30.05.2007 року), якими передбачено право юридичних осіб - резидентів та іноземних представництв використовувати готівкову іноземну валюту для оплати праці, виплати премій і призів працівникам-нерезидентам, які працюють в Україні за контрактом;

• Положення про порядок та умови торгівлі іноземною валютою (затверджене постановою Правління НБУ № 281 від 10.08.2005 року), яке відносить до поточних неторговельних операцій у іноземній валюті, в тому числі, і перекази з оплати праці;

• Інструкція про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземній валютах (затверджена постановою Правління НБУ №492 від 12.11.2003 року), якою передбачено право юридичних осіб-резидентів, їх відокремлених підрозділів, представництв юридичних осіб - нерезидентів, іноземних банків, іноземних інвесторів використовувати власні поточні рахунки для здійснення оплати праці працівникам-нерезидентам, які згідно з укладеними договорами (контрактами) працюють в Україні;

Як бачимо, з аналізу наведених окремих нормативно-правових актів НБУ, виплата заробітної плати у іноземній валюті допускається, проте - лише на користь працівників-нерезидентів, офіційно працевлаштованих в Україні.

Однак, і з останніми не все так гладко. Справа у тому, що 16 вересня 2013 року Правління Нацбанку прийняло постанову № 365 "Про порядок надходження коштів в іноземній валюті" із положеннями наступного змісту:

"Установити, що надходження коштів в іноземній валюті в межах України на поточний рахунок в іноземній валюті фізичної особи (резидента або нерезидента) здійснюється виключно шляхом переказу коштів в іноземній валюті з іншого власного рахунку або шляхом унесення готівки власником рахунку".

"Зарахування інших надходжень в іноземній валюті в межах України, передбачених законодавством України, на поточний рахунок в іноземній валюті фізичної особи (резидента або нерезидента) не дозволяється.

Уповноважений банк зобов’язаний здійснити продаж таких надходжень на міжбанківському валютному ринку України та зарахувати гривневий еквівалент відпродажу іноземної валюти на поточний рахунок в національній валюті фізичної особи (резидента або нерезидента)".

Іншими словами: "Хочеш мати іноземну валюту на рахунку? – сам її туди і поклади, причому готівкою і через касу". З огляду на вимоги цієї постанови, зарахування іноземної валюти роботодавцем на рахунок працівника в якості оплати праці за трудовим договором (контрактом) заборонено, а у випадку нарахування заробітної плати в іноземній валюті, уповноважений банк зобов'язаний продати її на міжбанківському ринку і зарахувати на поточний рахунок працівника гривневий еквівалент від такого продажу.

Виплата заробітної плати безпосередньо у іноземній валюті працівникам-нерезидентам виходить і дозволена і заборонена одночасно.

Логічно було б дозволити виплату іноземним топ-менеджерам заробітних плат в Україні, адже не секрет, що більшість з них просто отримує більшу її частину за кордоном власне через нестабільність банківської системи в Україні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X