Як прикольно заробити гроші

10 жовтня 2016, 15:18
Проект приблизно з такою назвою переміг на Media Hack Weekend і поїде наступного року до Амстердаму на всесвітньовідому технологічну конференцію The Next Web

На вихідних у Києві пройшов другий за ліком Media Hack Weekend (MHW) і цього разу він залучив рекордну кількість учасників. У велетенському павільйоні кіностудії імені Довженка зібралося понад тисячу програмістів, підприємців, дизайнерів. За 48 годин хакатону (від англ. hack і marathon) вони мали перетворити свої ідеї на робочі додатки. Допомагала їм представницька та чисельна команда менторів, які зрання до смеркання направляли буйну та нестримну фантазію учасників.

Відео дня

Третє місце зайняв проект Gifsly, який запропонував в режимі реального часу доповнити відео, яке прислав друг, стікерами з емоціями, додати коментарі і взагалі зробити з нього кумедну гіфку. Дивлячись на презентацію цього додатку на екрані, якось само собою нагадалась гучна купівля американським Snapchat одеського стартапу Looksery, який створив додаток для зміни обличчя під час відеочату.

Здоров’я – модна тема і це підтвердили хлопці та дівчата з SelfFit, які розробили додаток для відстежування фізичної активності. Причому пообіцяли урізноманітнити перелік доступних для онлайн-документування вправ і рухів до кількох десятків. Тому беззаперечний лідер галузі Fitbit – який відстежує лише шість видів активностей, вказали представники SelfFit – для цієї команди не конкурент.

Нарешті, перше місце та путівку на The Next Web отримала команда Earn Money Get Fun. Їхній додаток пропонує швидкий заробіток за різноманітні завдання. Їх вибирають самі зареєстровані користувачі, звісно ж, з певною модерацією. Щоби було все законно та пристойно. У неділю на нагороджені хлопці показали ролик, як один із них в окулярах віртуальної реальності днем раніше, в суботу, вискочив на сцену, намагаючись поцілувати ведучу. Чим викликав здивування і в неї, та у решти присутніх. Що це було та для чого – з’ясувалося лише наприкінці хакатону, під час фінальних презентацій і нагородження.

На MHW2016, звісно ж, було багато спонсорів, у тому числі й з технологічних компаній, які шукали на події нові ідеї та таланти. Цій меті активно допомагали їхні відкриті прикладні програмні інтерфейси – API (Application Programming Interface).

Платіжна система Visa нагородила поїздкою до Амстердаму проект The lless, який вбудував її API у бездротові навушники. ПриватБанк заохочував програмістів використовувати її хмарну оперційну систему Corezoid. Команда Твій ґаджет запропонувала ідею ділитися всім, а не тільки квартирами, як Airbnb, чи автомобілями, як Uber. Тому ПриватБанк пообіцяв цьому проекту якісно підготуватися для виступу на The Next Web.

Серед понад 100 ідей своїм соціальним спрямуванням виділився Антиністагм. Молода дівчина прийшла на хакатон із задумом допомогти людям із діагнозом ністагм (мимовільне тремтіння очей). Вона знайшла та заохотила команду і в підсумку на суд глядачів представила розширення в Google Chrome, яке дозволяє читати інтернет-сайти і людям із вадами зору. Цей проект отримав заохочувальний приз у 3 тис. євро та підтримку від європейських організацій.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X