Як івенти "вбивають" продажі

3 жовтня 2018, 09:00

Недбале ставлення до івентів "вбиває" ваші продажі. І це правда! Справа в тому, що нерідко організатори святкових відкриттів магазинів не до кінця розуміють, яку ж мету переслідує замовник.

Підрядник не замислюється про ваші цілі

Тепер добре подумайте і згадайте, як це працює на практиці. Ви відкриваєте нову торгову точку, і вам необхідно залучити туди якомога більше покупців. Хочете створити собі позитивну репутацію, ознайомити гостей з продукцією і донести їм всі переваги запропонованих товарів або послуг. Тут приходить на допомогу урочисте відкриття. У вашому уявленні це ідеальний захід, де збирається величезна кількість гостей, вони відпочивають, розважаються, і в результаті витрачають гроші на локації.

Відео дня

Але, як тільки справа доходить до урочистого відкриття, стандартний івент не підходить для досягнення кінцевої мети. А все тому, що у вашого підрядника інші пріоритети. Він, зі свого боку, просто намагається максимально красиво виконати прописані пункти плану – повітряні кульки, червона доріжка. Підрядник, як правило, не вникає в питання – навіщо це потрібно або як спрацюють ті чи інші активності на відкритті. Його мета – Свято, ваша – Продажі.

Тому, звертаючись до агенцій, чітко проговорюйте всі нюанси. Інакше замість залучення великої кількості покупців, ви тільки викинете гроші на вітер. Без зайвого сорому озвучуйте головну мету і очікування. Надалі надайте агентству результати свята – це стане хорошим кроком з вашого боку. Так роблять наші клієнти, завдяки чому ми краще аналізуємо ефективність кожної позиції.

Цікаве і корисне наповнення

Ваші івенти в більшості випадків націлені на те, щоб продавати. Для вас, як для господаря заходу, це не просто свято заради свята – це свято для продажів. І ваш підрядник повинен це розуміти. Особливе мистецтво полягає в тому, щоб вміло організувати івент, де кожен отримає своє. Клієнт заробить, а гості поринуть в атмосферу нестримних веселощів.

Але для того, щоб домогтися поставленого результату, вам потрібно не тільки залучити максимальну кількість відвідувачів до магазину, а й зацікавити їх зробити покупку, а також спонукати в майбутньому повертатися знову і знову. Тому завжди обговорюйте і аналізуйте з агентством, яке наповнення буде найбільш ефективним і цікавим саме у вашому випадку. Багатофункціональні процеси на локації – невід'ємна частина успішного івенту.

Контролюйте процес підготовки і стежте, щоб підрядник враховував усі тонкощі. Наприклад, найчастіше у вихідні дні люди вибираються за покупками в супроводі сім'ї або друзів, тому активності повинні бути на будь-який смак і вік. Не забувайте про майстер-класи для маленьких відвідувачів. Задоволені діти – щасливі батьки! У цьому є своя хитрість: поки діти розважаються, у батьків автоматично з'являється вільний час, щоб ознайомитися з асортиментом товарів.

І яке ж свято без аніматорів – мультяшних героїв, мімів або ходулістів. Звичайно, для максимального ефекту не варто запрошувати всіх оідразу. Тут краще орієнтуватися по ситуації. Все залежить від локації, кількості потенційних відвідувачів, місцевих традицій і тенденцій в цілому. Але так чи інакше, наявність цих героїв створює приємну і невимушену атмосферу свята.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Зверніть увагу на наявність гарної тематичної фотозони. Гості з радістю фотографуються на її фоні і виставляють найкращі кадри в соціальні мережі, пишуть відгуки або коментують. Їхні друзі, родичі або знайомі легко можуть приєднатися до загального гуляння завдяки зазначенню геолокації. Як результат, створюється додатковий трафік покупців безпосередньо в день відкриття.

Крім цього, відмінний спосіб спонукати гостей здійснити покупку – влаштувати розіграш призів. Головне підійти до цього питання відповідально, вся процедура розіграшу повинна бути простою, зрозумілою і прозорою.

Слідкуйте за тим, як представники агентства поводяться на локації. Оцініть, наскільки вони на вашому боці і намагаються допомогти в досягненні конкретно вашої мети. В ідеалі, хороший підрядник заздалегідь роздає чіткі завдання співробітникам, як це робимо ми в своєму івент-агентстві. Нам дуже пощастило, і волею долі в івенти ми прийшли з промо, де кожна промо-година має зрозумілі KPI.

А що крім продажів

Звичайно ж, продажі є головною і єдиною метою. Все просто – не купив сьогодні, значить, купить завтра. Тому навіть з тими, хто не готовий купувати прямо зараз, необхідно створити позитивний досвід спілкування з брендом.

Знайдіть підрядника, який мислить з вами в одному напрямку – після цього на святах будуть не кульки та клоуни, а й ефективне наповнення.

Показати ще новини
Радіо NV
X