Як інвесторам зберегти прибутковість

9 червня 2017, 11:15
Всі без винятку експерти, згодні з тезою про те, що вперше за останні десять років, не прибутковість проекту або економічна доцільність, а політичні ризики виходять на перше місце для інвесторів

Як інвесторам зберегти прибутковість у скрутні часи? Рекомендації експертів галузі зводяться до такого:

  • Необхідно максимально знизити ризики під час розробки стратегії інвестування.
  • Зростання вартості землі у великих містах сприяє підвищеному інтересу забудовників і девелоперів до реконструкції наявного житлового фонду в порівнянні з новим будівництвом у цих містах.
  • Зростання цін на житло веде до активнішого підвищення попиту на оренду житла.
  • Революційні технологічні перетворення найближчим часом призведуть до повного переформатування цілих галузей – транспортної (Uber, авто без водія), логістичної, туристичної (Airbnb), роздрібної торгівлі (Амазон, АліЕкспрес), офісного простору (до 2025 року тільки 15% працездатного населення працюватимуть в офісах, решта – віддалено) і, як наслідок, будівництва та девелопменту.
  • В умовах постійного зростання витрат на послуги сервісних компаній, величезного значення набувають нові технології будівництва багатоквартирних будинків («розумні» будинки, «зелені» будинки і будинки, побудовані за технологією «Нет-Зеро-Енерджі Білдінг» (будинки з нульовим використанням енергії) (NZEВ)).
  • Зростаючого значення, з точки зору прибутковості інвестицій, набувають країни, що розвиваються, і, особливо, швидко зростаючі міста другорядного значення (Цинциннаті, Гуанчжоу, Мумбаї та ін), хоча ризики тут значно вищі, ніж у Північній Америці.
  • Неодмінним чинником успішності інвестицій є моніторинг глобальних тенденцій і використання нових технологічних рішень у плануванні, проектуванні, будівництві та управлінні об'єктами нерухомості.

Відео дня

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X