ФРС, Apple та китайці

28 січня 2019, 10:30

До Вашингтона приїжджає китайська делегація, щоб продовжити торгові переговори

Тиждень закінчився мажорно, на тлі корпоративних результатів і статті в WSJ про те, що ФРС збереже на балансі більше держоблігацій, ніж очікувалося.

До того ж, нарешті, вдалося досягти угоди і розблокувати роботу уряду, нехай і тимчасово, всього на три тижні, після рекордних п'яти тижнів shutdown. Хоча особливої реакції на рішення не було. Мабуть, ринок завжди вірив у те, що по-різному чи пізно якийсь компроміс буде знайдено і все заклав у ціни ще раніше.

Відео дня

Основні індекси закінчили тиждень різноспрямовано: S&P 500 (-0.2%, за тиждень), Dow Jones (+0.1%) і Nasdaq (+0.1%).

Тільки 2 з 11 секторів S&P 500 закінчили п'ятницю в «червоній зоні»: споживчі товари першої необхідності (-0.24%) і комунальні компанії (-1.33%). Попереду всіх були сировинні компанії (+1.92%), інформаційні технології (+1.45%) і промислові підприємства (+1.29%).

Лютневі ф'ючерси на WTI зросли на (+1.1%), до $53.69, за барель.

Ціни на US Treasuries знизилися. Прибутковість, що дворічних, що десятирічних, зросла на 4бп до, відповідно, (2.60%) і (2.75%).

U.S. dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, зріс на (+0.55%) і торгується на позначці 96.34. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1405.

Ф'ючерси на золото подолали психологічно важливий бар'єр і зросли до $1,302.5, за унцію.

Чого чекати?

У вівторок почне засідання Federal Open Market Committee (FOMC), комітет ФРС, який відповідає за підвищення ставок. Останнім часом керівники ФРС не раз стверджували, що рішення про ставки багато в чому залежатиме від макроекономічних даних. На жаль, через shutdown, який тривав рекордні 35 днів і закінчився минулої п'ятниці, низку важливих звітів не було опубліковано. Навіть більше, незважаючи на те, що сьогодні робота уряду США відновлюється, дані про ВВП, що очікувалися 30 січня, найімовірніше, оприлюднені не будуть. Так що, у ФРС є відмінний привід, щоб узяти паузу і залишити ставки на колишніх рівнях.

У середу до Вашингтона приїжджає китайська делегація, щоб продовжити торгові переговори. Часу на пошук рішення залишається все менше і менше. Якщо до 1 березня його не буде знайдено, Трамп може привести у виконання свої грізні обіцянки ввести нові тарифи проти китайської сторони.

Ну і, звісно ж, сезон квартальних результатів, який перебуває в самому розпалі. Наступного тижня рапортує Apple. Основну увагу буде зосереджено на прогнозі керівництва компанії на наступний квартал. Якщо оптимізм переможе, то ціна з нинішніх рівнів, куди закладено весь негатив від проблем з iPhone, може поповзти вгору. Крім Applе, з п'ятірки FAANG результати також оголосить Facebook. Ну, а на додачу до цього: Pfizer, 3M, Boeing, Alibaba, McDonald's, Facebook, Visa і безліч інших відомих імен.

Гарного всім тижня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X