Фокус на переговори з Китаєм

18 лютого 2019, 09:47

По-моєму, цьому дивному ринку вже нічого не страшно

Ввів Трамп надзвичайний стан, а йому хоч би що. Зростає собі і зростає. Ось і минулий тиждень, до речі, восьмий поспіль, завершився на мажорній ноті: S&P 500 (+1.09%), Dow Jones (+1.74%) і Nasdaq (+0.61%).

Відео дня

Що ж обіцяє прийдешній тиждень і чи чекати нам подальшого зростання?

Перш за все, у Вашингтоні продовжаться переговори між торговим представником США Робертом Лайтгайзером і китайським віце-прем'єром Ліу Хе. За словами обох сторін, перший раунд минулого тижня в Пекіні завершився результативно. Трамп, як завжди, твітнув, що все пройшло «дуже продуктивно», хоча, найімовірніше, об'єктивно картина виглядає в менш рожевих тонах. Часу залишається все менше, а згідно з попереднім планом тарифи на китайський імпорт обсягом $200 млрд з 1 березня мають зрости з 10% до 25%. Хоча нещодавно Трамп заявив, що підвищення може бути відкладено на два місяці, якщо намітиться прогрес у переговорах.

У середу ФРС опублікує протоколи останнього засідання FOMC. Ухвалюючи рішення про подальший напрямок монетарної політики, 30 січня комітет з монетарної політики пообіцяв «проявляти терпіння» щодо подальшого підвищення ставки. Також регулятор заявив про можливу зміну темпу зниження боргу на своєму балансі, «залежно від розвитку економічної і фінансової ситуації».

Після чотирьох підвищень минулого року інвестори очікують, що в 2019-му ФРС зробить перерву, враховуючи недостатні темпи зростання економіки.

Триває сезон оголошення корпоративних результатів. Цього тижня на нас чекає 46 звітів від компаній, що входять в S&P 500. Сезон вже добігає кінця, але, безумовно, у вівторок увагу інвесторів привернуть результати Walmart, які можуть вплинути на весь ринок.

Крім роздрібного гіганта з відомих імен цього тижня рапортують CVS Health, Kraft Heinz, Domino's Pizza, Wendy's і Baidu.

Сьогодні ринки закриті з нагоди свята  Дня президента.

Гарного всім тижня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X