Фокус на Facebook

25 квітня 2018, 10:41

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Ось і стало "гаряче"! Учора всі основні індекси пішли вниз: S&P 500 (-1.34%); Dow Jones (-1.74%) і Nasdaq (-1.70%).

Причин кілька.

По-перше, прибутковість 10-річних US-Treasuries під час торгів, практично, дотяглася до "сакральних" 3%, подолання яких може задати новий напрямок для ринку. Але, в остаточному підсумку, день закінчився на позначці 2.9958%. 2-річні US-Treasuries зросли до 2.49%. Спред 2s10s, практично, не змінився, трохи вище 50 бп. Отже, крива прибутковості віддаляється від перетворення в інверсійну.

Відео дня

По-друге, результати Alphabet. Вони не "вразили" інвесторів, і ціна на акції впала на (-4.45%), потягнувши за собою вниз увесь FAANG: Facebook (-3.71%); Netflix (-3.66%), Apple (-1.39%) і Amazon (-3.81%).

По-третє, Сaterpillar (-6.20%), який "врізав" по промислових і сировинних компаніях заявою про те, що результати першого кварталу, що перевершили очікування аналітиків, можуть стати найвищим досягненням компанії цього року. Таке попередження найбільшої промислової компанії, своєрідного барометра глобального індустріального світу, потягнуло вниз промисловий і сировинний сектори S&P, відповідно, на (-2.79%) і (-2.65%).

Схоже, що на нинішньому ринку просто хороших результатів недостатньо, необхідно дивувати інвесторів аргументованим баченням того, як процвітання продовжиться і надалі.

Червневі ф'ючерси на WTI упали на (-1.4%), до $67.70 за барель.

Золото теж знизилося до $1,327.30 за унцію.

Чого чекати сьогодні, в середу

На політичному фронті важливим стало рішення відправити міністра фінансів США Мнучина в Китай, для продовження переговорів про торгівлю між країнами. Якщо переговори "заладяться", то це допоможе прибрати одну з причин швидкого перетворення ринку на "ведмежий".

Найімовірніше, одним із каталізаторів сьогоднішнього дня може стати зростання прибутковості 10-річних US-Treasuries, які фліртують із 3%-им кордоном.

Ну і, звісно, квартальні результати:

До відкриття ринку: Twitter (TWTR), Boeing (BA), General Dynamics (GD) і Comcast (CMCSA).

Після закриття: AMD (AMD), Visa (V), Chipotle (CMG) і eBay (EBAY).

І, безумовно, головна корпоративна подія дня - Facebook (FB).

Отже, сьогодні, схоже, знову буде цікаво, особливо в секторі технологій і машинобудуванні.

Показати ще новини
Радіо NV
X