Що відбувається з індексом інфляції виробників

11 квітня 2019, 14:30

Сьогоднішні новини світового фінансового ринку

Ні для кого не секрет, що одним з джерел нинішнього зростання ринку акцій є ліквідність. Ліберальна монетарна політика стимулює апетит інвесторів до ризику, які відчувають себе цілком привільно. Адже, як влучно висловився один з портфельних управляючих: «центральний банк прикриє наш тил». Ось і вчора протоколи ФРС підтвердили, що, найімовірніше, ставки залишаться незмінними до кінця року. ЄЦБ, своєю чергою, теж не підвищував ставки, намагаючись виправити ситуацію в ЄС, економіка якого вже давно в числі тих, хто пасе задніх.

Відео дня

Дані щодо інфляції, СРI, у США, за березень, теж не створили ніяких приводів і передумов для посилення монетарної політики. Базова інфляція зросла на 2.0%, у річному вимірі, що нижче, ніж 2.1%, у лютому.

Як наслідок, ліквідність продовжує правити бал: S&P 500 (+0.35%), Dow Jones (+0.03%) і Nasdaq (+0.69%).

Тільки 3 з 11 секторів S&P 500 закінчили день невеликим зниженням: комунальні підприємства (-0.38%), сировинні (-0.03%) і індустріальний сектор (-0.01%). Більше за інших виграли нерухомість (+0.73%), інформаційні технології (+0.70%) і споживчі товари не першої необхідності (+0.49%).

US Treasuries трохи зросли в ціні. Прибутковість дворічних знизилася на 3 бп, до 2.31%, а десятирічних на 2 бп, до 2.48%. Ф'ючерси на WTI зросли на (+0.8%), до $64.56, за барель, після оголошення даних про те, що ОПЕК знизив видобуток нафти до мінімального за чотири роки рівня. U.S. dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, знизився на (-0.04%) і торгується на рівні 96.52. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1279. Ф'ючерси на золото трохи підросли і торгуються на рівні $ 1 308,3, за унцію.

Чого чекати сьогодні, в четвер

Сьогоднішній день обіцяє бути відносно спокійним.

До відкриття торгів буде оприлюднений індекс інфляції виробників, PPI, за березень. За оцінкою Bloomberg, базова інфляція на рівні оптових цін має зрости на 0.2%, порівняно з лютим, і на 2.4%, у річному вимірі. Особливих сюрпризів ніхто не чекає і, найімовірніше, революційних подій на ринку не буде.

Що стосується корпоративних результатів, то сьогодні у нас «день тиші». Перед завтрашніми результатами JP Morgan Wells і Fargo.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!


Показати ще новини
Радіо NV
X