Чи закінчиться "бабине" літо в четвер

22 жовтня 2018, 10:54

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

П'ятничні торги, що розпочалися впевненим зростанням, закінчилися нічим: S&P залишився, де і був, Dow трохи виріс, а Nasdaq трохи впав. Так само, врізнобій, закінчився і весь цей тиждень: S&P 500 (+0.02%), Dow Jones (+0.4%), Nasdaq (-0.6%). До речі, це вже третій тиждень поспіль, який Nasdaq закінчує "в червоному".

Відео дня

Показово, що цього тижня інвестори вважали за краще купувати акції "захисних" секторів: споживчі товари першої необхідності (+4.3%), нерухомість (+3.2%) і комунальний сектор (+3.1%). Водночас, не в "пошані" були сировинний сектор (-1.4%), енергетика (-1.9%) і споживчі товари не першої необхідності (-2.0%).

Листопадові ф'ючерси на WTI нарешті припинили падіння (+0.8%), але загалом тиждень закінчили в мінусі (-2.7%), на рівні $69.28, за барель. Це близько до найнижчого значення за останній місяць.

Прибутковість US Treasuries зросла. Десятирічні і дворічні в п'ятницю додали по 2 бп і торгуються, відповідно, на рівні 3.20% і 2.90%. За тиждень зростання прибутковості десятирічних становило 4 бп, а дворічних – 3 бп.

U.S. dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, знизився на (-0.13%), до позначки 95.60. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.153.

Ф'ючерси на золото за тиждень зросли на (0.6%), до $1,228.7, за унцію.

Якось вся ця картина, коли прибутковість облігацій зростає, інвестори вважають за краще купувати "захисні" сектори, а один з основних індексів падає кілька тижнів поспіль, змушує замислитися про те, що "бабине літо" добігає кінця і попереду нас чекають холоди. Подивимося, що принесе цей тиждень...

Чого чекати цього тижня.

Безумовно, в центрі уваги будуть квартальні результати. Їх оприлюднять кілька десятків найбільших американських компаній. З популярних імен – це Boeing, McDonalds, General Electric, Twitter і багато інших. Але, як Netflix минулого тижня, так героями або антигероями цієї стануть, звісно ж, Google і Amazon, які оголосять результати в четвер, після закриття.

З економічних звітів наступного тижня найочікуванішим буде перша оцінка ВВП США за третій квартал та індекс настроїв споживачів. І те, і інше буде оприлюднено в п'ятницю.

Отже, тиждень обіцяє бути захопливим! Сутичка "биків" і "ведмедів" триває!

Гарного всім тижня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X