Чи втримають гіганти ринок

25 жовтня 2018, 12:38

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Хороших результатів Boeing і Microsoft виявилося недостатньо, щоб утримати ринок. Підкачали решта, включно з AMD, 3M, AT&T, Texas Instruments і, як наслідок, всі індекси опинилися глибоко в "червоній зоні": S&P 500 (-3.09%), Dow Jones (-2.41%), Nasdaq (-4.43%).

Відео дня

Вчорашнє падіння "з'їло" всі досягнення індексів з початку року. Більш того, Nasdaq офіційно опинився в зоні корекції, оскільки падіння становило (-12.6%), порівняно з серпневим піком.

Лише 3 з 11 секторів S&P 500 закінчили день у "плюсі": комунальні підприємства (+2.30%), нерухомість (+1.13%) і споживчі товари першої необхідності (+0.49%). Чемпіонами за втратами стали комунікації (-4.88%), технологічний сектор (-4.43%) і енергетика (-3.79%).

Грудневі ф'ючерси на WTI зросли на (+0.6%), до $66.82.

Втеча з акцій в US Treasuries продовжилося. Прибутковість 10-річних знизилася на 4 бп, до 3.12%. Дворічні втратили 3 бп і торгуються на рівні 2.85%.

U.S. dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, зріс на (+0.46%), до позначки 96.15. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1402.

Ф'ючерси на золото торгуються на рівні $1,234.4, за унцію.

Чого чекати сьогодні, у четвер

Сьогодні головний момент квартальні результати оголошують гіганти, Amazon і Google. Від їхніх досягнень залежить подальша доля ринку, адже корпоративні результати – це остання противага політичним проблемам, зростаючим ставками і ослабленню глобальної економіки. Немає гарантій, що ринок почне впевнено зростати, якщо результати компаній перевершать очікування, але от промашка точно призведе до подальшого падіння і можна буде сміливо говорити про початок "ведмежого" ринку.

Крім Alphabet і Amazon, результати сьогодні оголосять Gilead, Chipotle, Merck, Twitter, Altria і Comcast.

З економічних даних сьогодні заплановано звіт про замовлення на товари тривалого споживання і нові заявки з безробіття. Безумовно, важливі дані, але всі погляди сьогодні будуть звернені на гігантів FAANG.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X