Біткойни у ​​Верховній Раді

7 листопада 2017, 19:00
Сьогодні був у Верховній Раді і зіткнувся з виставкою сучасного мистецтва

Виявилося, що народний депутат Олексій Мушак вирішив переконати своїх колег звернути увагу на проблему біткойнів і легалізувати їх звернення в Україні за допомогою сучасних художників.

Відео дня

За участі галереї М17, були відібрані найкращі роботи присвячені темі Blockchain і біткойнів.

Це вже не перший випадок, коли сучасне мистецтво використовують для донесення важливих ідей до політиків і суспільства. Раніше щось подібне зробив візіонерський проект "Земельна відповідь". Але вперше проблему високих технологій через мову сучасного мистецтва підняли у Верховній Раді.

Що я можу сказати про те, що відбувається по-суті:

1. Біткойни, як і будь-яка валюта, – це всього лише міра довіри чи віри її користувачів у її можливості. За великим рахунком, долар, це теж не більше, ніж папірець зеленого кольору. Але перший за величиною в світі ВВП США і перша за величиною американська армія змушують вірити в Штати і їх валюту. Точно так само й інтернет, проникнення якого в світі неухильно зростає, а також нова технологія Blockchain змушують вірити в біткойни. Після безперервного багатомісячного зростання біткойнів навіть скептики вже не вважають їх просто черговою мильною бульбашкою.

2. Українська держава на жаль, в питанні нових технологій і викликів часто "пасе задніх" і займає оборонну і ретроградську позицію. І зараз головна мета НБУ не полегшити використання біткойнів і просвітити людей про їх плюси і ризики. А зробити так щоб не було мітингів громадян, які втратили на біткойнах свої гроші на Інститутській, 9. Це реакційний підхід до справи.

Тому звичайно депутати Верховної Ради, які говорять про достоїнства Blockchain і біткойнів, та ще й мовою сучасного мистецтва, виглядають білими воронами серед наших чиновників.

Напевно, влада в країні зміниться, коли з'явиться більше політиків готових обговорювати і вирішувати, а не діяти за принципом "краще заборонимо від гріха подалі, поки чого не вийшло".

Показати ще новини
Радіо NV
X