Apple не підвів. Трильйон на горизонті

1 серпня 2018, 11:27

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Після кількох днів втрат, ринок набув нового дихання і закінчив день у зеленій зоні: S&P 500 (+ 0.49%), Dow Jones (+ 0.43%) і Nasdaq (+ 0.55%). Незважаючи на те, що кінець місяця виявився дещо "змазаним" через результати деяких технологічних гігантів, в цілому, за липень, індекси виросли від + 2% до + 3.6%, що є найкращим результатом з січня.

Відео дня

Безумовно, головною подією вчорашнього дня стало оголошення квартальних результатів Apple. І вони порадували! Виручка всієї компанії виросла на 17.4%, до $53,3 млрд. Це на $870 млн більше, ніж очікувалося, і найкращий результат за останні 11 кварталів. EPS досягла $2.34, на $0.16 більше, ніж прогноз.

Що стосується виручки від продажу послуг, то тут теж результати вражають. Наприклад, виручка Apple Music зросла на 50%. За словами Тіма Кука, СЕО Apple, компанія впевнено нарощує продажі послуг і збирається подвоїти виручку в цьому сегменті до $50 млрд, до 2020 року. Також, Кук прокоментував ситуацію з тарифами, заявивши, що поки що ніякого ефекту на продажі Apple в Китаї тарифи не справили, але в цей час компанія оцінює потенційний ефект від введення нових тарифів і збирається обговорити це з Білим Домом. Ну і останнє, обсяг грошових коштів та ліквідних цінних паперів на рахунках компанії досяг $243 млрд. Що й казати. Після таких новин і суцільного оптимізму акції компанії на позабіржовому ринку, вже після закриття торгів, зросли на (+ 3.6%), до $197, що є історичним максимумом. До позначки в $1 трильйон залишається всього нічого - $30 млрд.

В очікуванні результатів Apple і на тлі загального оптимізму лише 3 з 11 секторів S&P 500 закінчили вчорашній день падінням: після декількох днів зростання знизилися в ціні телекоми (-0.77%), фінанси (-0.68%) і енергетика (-0.32%). Абсолютним чемпіоном зростання стали промислові підприємства (+ 2.12%), за ними нерухомість (+ 1.89%) і комунальні підприємства (+ 1.06%).

Вересневі ф’ючерси на WTI знизилися на (-1.9%), до $68.8.

Після заяв Центрального банку Японії про те, що монетарна політика залишається, в цілому, незмінною, ціни на американські державні облігації трохи виросли. Прибутковість 10-річних US Treasuries знизилася на 1 бп, до рівня 2.97%. Дворічні виросли на 1 бп, до 2.67%.

US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, у вівторок виріс на (+ 0.16%), до позначки 94.28. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.17.

Золото торгувалося на рівні $1,224.45 за унцію.

Чого чекати сьогодні, в середу

Сьогодні закінчується дводенне засідання FOMC, комітету ФРС, що відповідає за підвищення ставок і в другій половині дня буде зроблено заяву про поточні напрями монетарної політики ФРС. Ніяких змін, в принципі, не очікується, ставка повинна залишитися на рівні 1.75% -2%. Прес-конференції за підсумками засідання теж не буде. Чергового підвищення і коментарів Джерома Пауелла, Голови ФРС, будемо чекати вже у вересні.

Відмінні результати Apple напевно додадуть оптимізму ринкам і дозволять почати серпень на мажорній ноті.

На корпоративному фронті головною подією дня стане звіт Tesla, після закриття торгів. Крім цього, результати оголошують TripAdvisor, Molson Coors, Garmin, Prudential, Wynn Resorts і MetLife.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X