Apple може купити Netflix

5 лютого 2019, 15:35

Сезон квартальних результатів триває і корпоративні новини продовжують задавати тон ринку, який все зростає, зростає і зростає

Квартальні результати Alphabet, материнської компанії Google, за 4 квартал 2018 перевершили прогнози і за виручкою, і за прибутком, але виявилися недостатньо гарними, щоб підштовхнути інвесторів до рішучих дій. Як наслідок, під час позабіржової торгівлі вартість акцій знизилася на (-3.1%).

Відео дня

Цікаву версію можливого розвитку подій навколо Apple (+ 2.84%) опублікував JPMorgan. За версією банку, Apple може купити Netflix. Аналітики JP вважають, що Netflix є найкращим з можливих потенційних придбань, враховуючи величезну частку ринку і наявність власного контенту, що вигідно відрізняє його від звичайних агрегаторів контенту. Другою незаперечною перевагою є розмір і частка ринку Netflix, які, поза всяким сумнівом, створюють додаткову вартість в разі угоди. На думку JP, якщо Apple купить когось із маленьких гравців, навряд чи вдасться досягти порівнянного успіху. За оцінкою аналітиків, придбання Netflix може обійтися Apple у $ 189 млрд, що передбачає 20% премію до поточної ціни.

В цілому, всі основні індекси закінчили день в плюсі: S&P 500 (+ 0.68%), Dow Jones (+ 0.70%) і Nasdaq (+ 1.15%).

Тільки 2 з 11 секторів S& P 500 закінчили день зниженням: охорона здоров'я (-0.34%) і сировинні компанії (-0.23%).   Найбільше додали інформаційні технології (+ 1.60%), промислові підприємства (+ 1.30%) і комунікації (+ 0.95%).

Березневі ф'ючерси на WTI знизились на (-0.76%), до $ 54.84, за барель.

Ціни на US Treasuries знизилися. Прибутковість дворічних виросла на 3БП, до (2.53%), а десятирічних на 4 бп, до (2.73%).

US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, виріс на (0.27%), до 95.55. Пара EUR / USD торгується на рівні 1.1420.

Фючерси на золото знизилися на (-0.01%) до $ 1,316.0, за унцію.

Чого чекати сьогодні? 

Сьогодні зі «Зверненням до нації» виступить Трамп. Нічого надприродного від промови поки що не очікується, але місце для сюрпризу в нинішньому американському політичному житті є завжди.

Сезон корпоративних результатів триває і сьогодні увагу буде сфокусовано на Walt Disney. Крім цього, результати оприлюднять Estée Lauder, Ralph Lauren і Viacom.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X