Amazon не підкачав

27 липня 2018, 11:25

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Роздрібний гігант Amazon, вчора, після закриття, рапортував EPS на рівні $5.07, в два рази вище, ніж очікувалися $2,49. І навіть незважаючи на те, що виручка, що склала $52.9 млрд, трохи не дотягнула до прогнозу в $53.35 млрд, акції компанії на позабіржовому ринку зросли майже на 4%, трохи підсолодивши вчорашній провал Facebook (-18.96%)

Відео дня

Падіння Facebook, звичайно ж, не могло не позначитися на всьому ринку і, перш за все, на технологічно орієнтованому Nasadaq: S&P 500 (-0.30%), Dow Jones (+ 0.44%) і Nasdaq (-1.01%).

4 з 11 секторів S&P 500 закінчили вчорашній день з втратами. Гірше за всіх довелося інформаційним технологіям (-1.64%), споживчим товарам не першої необхідності (-0.50%) і охороні здоров'я (-0.20%). Переможцями стали комунальні компанії (+ 1.14%), енергетика (+ 0.99%) і промислові підприємства (+ 0.84%)

Вересневі фючерси на WTI зросли на (+ 0.5%), до $69.61, за барель, після того, як Саудівська Аравія припинила транспортування нафти через Червоне море, через атаки піратів на два її танкери.

Прибутковість 10-річних US Treasuries зросла на 1 бп, до 2.97%, а 2-річних на 2 бп, 2.68%, скоротивши спред прибутковості до 29 бп.

Зростання прибутковості посприяло зростанню US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, на (-0.4%) до 94.74. Після заяви Європейського центрального банку про те, що підвищення ставок не планується, як мінімум, до наступного літа, вартість євро знизилася і пара EUR/USD зараз торгується на рівні 1.17.

Золото знову втратило в ціні й торгується на рівні - $1,223.60 за унцію.

Чого чекати сьогодні, в п'ятницю

Бурхливий тиждень корпоративних результатів, повний драматичних злетів і падінь, підходить до завершення.

З макроекономічних даних сьогодні, на закуску, нас чекає найважливіший звіт тижня – перша оцінка ВВП у другому кварталі. Згідно із прогнозом економістів зростання ВВП у другому кварталі складе 4.2%, що є найкращим показником, починаючи з третього кварталу 2014 року. Найімовірніше, прогноз виправдається або навіть буде покращено. У всякому разі, на таку можливість у вчорашньому інтерв'ю дуже прозоро натякнув Радник Президента з економіки Ларрі Кадлоу.

На корпоративному фронті позитивним фактором стане, безумовно, Amazon, акції якого росли під час позабіржових торгів, після закриття. На думку аналітиків, потенціал зростання компанії величезний і інвесторам цим гріх не скористатися.

Сезон квартальних результатів триває. З відомих імен сьогодні рапортують Twitter, Merck, Exxon Mobil, Chevron, Phillips 66, Moody's, AbbVie і Colgate-Palmolive.

Сподіваємося на позитивне закінчення тижня, без драматичних сюрпризів, a la Facebook

Гарних всім вихідних і вдалих інвестицій!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X