Агросектор потребує інновацій

5 серпня 2016, 10:26
Враховуючи динамічний розвиток сільського господарства України, нашу країну можна сміливо назвати одним з світових аграрних лідерів

Аналізуючи ефективність сільськогосподарських компаній України, варто визнати, що нам ще далеко до європейських та американських колег. І цьому є кілька причин.

Перша - в США і ЄС істотно краще макроекономічні показники: рівень інфляції, і, відповідно, вартість кредитних ресурсів, вища купівельна спроможність населення.

Відео дня

Друга - в Європі, як і в США, сільгоспвиробники користуються значною підтримкою з боку держави.

Третя - впровадження і використання новітніх технологій, роль яких важко переоцінити, оскільки для підвищення ефективності сільського господарства та досягнення світових показників в нашій країні тільки починають застосовувати новітні технології.

У цьому українські виробники поки що відстають.

На жаль, українським аграріям доводиться самостійно долати труднощі, пов'язані з волатильністю цін світового ринку, а також складною економічною ситуацією в країні та відсутністю державної підтримки.

Але якщо поставити вітчизняні компанії в рівні умови з європейськими і американськими, то наші виробники потенційно можуть бути навіть більш ефективними в окремих галузях АПК.

І, незважаючи на те, що аграрії нашої країни відстають від світових лідерів у впровадженні передових технологій, упевнений, що в цьому полягає їх ключ до успіху для подальшого розвитку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X