Складний об'єкт. Агентство з розшуку активів знову продовжило конкурс з відбору управителя для Межигір'я

16 квітня 2019, 12:59

АРМА поки не вдалося знайти управителя для колишньої резиденції екс-президента Віктора Януковича, оскільки бізнес відлякують борги. Конкурс продовжено до 17 травня.

Про це Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, (АРМА) Антон Янчук повідомив на зустрічі з журналістами, передає кореспондент НВ Бізнес.

Відео дня

Він зазначив, що конкурс з відбору управителя для цієї резиденції триває вже приблизно рік, але поки безрезультатно, оскільки об'єкт складний. Бізнес відлякують борги. Янчук додав, що фактично резиденцією зараз керує громадська організація НПУ Межигір'я.

Глава АРМА підкреслив, що земля, на якій розташована резиденція, знаходиться в управлінні Кабміну. Потенційні претенденти хочуть мати право нею розпоряджатися.

Як повідомлялося, АРМА шукає управителя для заарештованих активами у вигляді корпоративних прав ТОВ Танталіт, нерухомого та рухомого майна, розташованого в селі Нові Петрівці, Вишгородського району Київської області. Воно передано в управління АРМА на підставі постанов Печерського районного суду Києва від 29 травня і 6 червня 2018 року.

Голова громадської організації НПУ Межигір'я Денис Тарахкотелик заявляв, що утримання резиденції коштує 32 млн грн на рік.

Голова громадської ради АРМА Гліб Каневський повідомляв, що заявки надійшли від НПУ Межигір'я, приватного підприємця Гаянського Геннадія Григоровича і ТОВ Скомпані.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X