В Одеському порту поглиблять дно

4 травня 2018, 17:24

Адміністрація морських портів України (АМПУ) оголосила відкриті торги з вибору підрядника для проведення експлуатаційного днопоглиблення на внутрішній акваторії Одеського морського порту.

Про це повідомили у прес-службі АМПУ.

Планується, що роботи з днопоглиблення будуть проведені протягом 2018–2019 років. Вартість робіт оцінюється в 19 млн грн.

“В Одеському порту днопоглиблення ми проводили в минулому році власним флотом, а в цьому — залучимо до цієї роботи підрядника, оскільки флот АМПУ задіяний на інших ділянках, зокрема ведуться роботи в Дунайському та Азовському регіонах”, розповів керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Відео дня

Відзначається, що на даний час приймаються тендерні пропозиції від компаній, які мають намір взяти участь в аукціоні. Документи можуть подавати як національні, так і міжнародні компанії в термін до 4 червня 2018 року.


Одеський порт розташований у південно-західній частині Одеської затоки на штучно створеній території площею 109,5 га. У порту обслуговуються судна довжиною до 270 м і осадкою до 13 м. Загальна довжина причальної лінії - понад 8 км.

Показати ще новини
Радіо НВ
X