Уряд розробить модель розвитку Карпат

14 травня 2018, 17:29

Робоча група уряду розробляє модель розвитку гірських та високогірних територій України та створення сприятливих умов для населення.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ.

У Мінрегіоні повинні розробити план економічного розвитку Карпат, соціального забезпечення, розбудови транспортної інфраструктури, охорони здоров’я, освіти та екології.

Відео дня

”Специфіка рельєфу робить території важкодоступними, що виливається у низьку активність бізнесу, низькі обсяги інвестицій, високу трудову міграцію. За таких умов гірським територіям складно конкурувати з іншими”, - заявив голова робочої групи перший заступник мінрегіону В’ячеслав Негода.

Він вважає, що таку проблему частково може подолати реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

Нагадаємо, у березні на Івано-Франківщині відбулася нарада з питань розвитку гірських територій з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

Також у березні уряд направив на розгляд Верховної Ради України проект закону Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сталого розвитку та створення нових робочих місць у гірських та високогірних населених пунктах.

Показати ще новини
Радіо НВ
X