Провайдерам нав'язали багатозадачність

0 коментувати
Тепер телебачення стане більше

Тепер телебачення стане більше

Депутати проголосували в цілому за закон, який зобов'язує провайдерів надавати своїм абонентам універсальну програмну послугу

Йдеться про внесення змін до закону України Про телебачення і радіомовлення (щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій в складі універсальної програмної послуги) №3504, повідомляє агентство Інтерфакс-Україна.

Говорячи про дану законодавчу ініціативу під час голосування в першому читанні 12 липня, керівник комітету з питань свободи слова Вікторія Сюмар сказала, що запропоновані зміни до закону Про телебачення і радіомовлення визначать, що "універсальні програми послуг - це перелік телевізійних програм, отримання яких усіма абонентами провайдера програмних послуг гарантується державою ".

Сюмар зазначила, що універсальна програмна послуга включає в себе такі телерадіопрограми як суспільне телебачення і радіомовлення, телерадіоорганізації місцевої і регіональної категорій мовлення, які здійснюють мовлення в більш ніж однієї області.

Зміни до закону України пропонують зобов'язати провайдера забезпечувати всіх абонентів можливістю отримання універсальної програмної послуги та включити такі програми до всіх пакетів.

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: