Южаніна заявила, що Рада може розглянути законопроект про податок на виведений капітал 11 квітня

8 квітня 2019, 15:06

Верховна Рада може розглянути законопроект про податок на виведений капітал в четвер, 11 квітня, якщо закінчить з мовним законопроектом.

Про це глава парламентського комітету з податкової і митної політики парламенту, нардеп від Блоку Петра Порошенка Ніна Южаніна повідомила в Facebook.

"Сьогодні на засіданні погоджувальної ради звернулася до уряду з пропозицією швидко узгодити всі деталі і недоліки, на які вказував МВФ щодо законопроекту №8557 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податку на виведений капітал". Уже в цей четвер, якщо ми приймемо рішення щодо мовного законопроекту і перейдемо до інших, є шанс розглянути проект закону про податок на виведений капітал в першому читанні. Проект, над яким ми працюємо з жовтня 2015!" - написала вона.

Відео дня

Южаніна закликала "якомога швидше вирішити це ключове питання для середнього бізнесу".

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко 5 липня 2018 року вніс до Верховної Ради законопроект про податок на виведений капітал (№8557). Проект містить вимогу визначити компенсатори для покриття бюджетних втрат внаслідок заміни податку на прибуток податком на виведений капітал.

У Мінекономрозвитку вважають, що така зміна може негативно відбитися на доходах держбюджету і, відповідно, здатності країни обслуговувати зовнішні зобов'язання.

Заступник міністра фінансів Сергій Верланов заявляв в березні, що в 2019 році податок на виведений капітал вводити не будуть.

Показати ще новини
Радіо NV
X