Нафтогаз може стати обов'язковим постачальником газу ОПЗ

21 вересня 2016, 16:07
Завтра уряд розгляне питання про покладання на НАК Нафтогаз України спеціальних зобов'язань з поставки газу Одеського припортового заводу, передає агентство Інтерфакс-Україна

Питання "Про внесення змін до положення про покладання спеціальних зобов'язань на суб'єкти ринку природного газу для забезпечення громадських інтересів в процесі функціонування ринку природного газу (відносини в перехідний період)", доповість голова ФДМ Ігор Білоус.

Відео дня

Нагадаємо, в серпні уряд звернувся до секретаріату Енергетичного співтовариства з проханням проаналізувати відповідність такого кроку європейському законодавству. Зокрема, мова йде про спецобязательствах НАК з постачання ОПЗ до кінця 2016 року до 300 млн куб. м газу.

Секретаріат прийшов до висновку, що пропоновані поправки можна визнати відповідними Директиви 2009/73 / EC, однак за умови, що обов'язок покладається на чітко визначений період часу - тобто тільки до кінця 2016 року. Секретаріат також зажадав включити положення, які зобов'язують ОПЗ оплачувати природний газ.

Показати ще новини
Радіо NV
X