НАБУ провело обшуки в Бердянському морському порту

27 березня 2019, 16:24

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) провело обшуки на території Бердянського морського торгового порту, йдеться в коментарі адміністрації порту, наданому прес-службою Адміністрації морських портів України (АМПУ) агентству Інтерфакс-Україна.

Порт працює у звичайному режимі. Обшуки пов'язані з недавньою покупкою портом автокрана.

"Їх метою стала перевірка інформації про можливі порушення умов договору на поставку автокрана в відповідності до технічних характеристик, які вказані в тендерній документації в електронній системі закупівель Prozorro", - підкреслили в адміністрації морпорту.

Відео дня

У коментарі йдеться, що станом на 26 березня Бердянський філіал АМПУ не підписував з постачальником, який був визначений на відкритому тендері, документи про прийняття робіт. Автокран знаходиться на території держпідприємства, але ще не введений в експлуатацію. Адміністрація порту очікує від постачальника повний пакет документів. У держпідприємстві додали, що він порушив терміни поставки техніки.

"Ми дуже ретельно ставимося до придбання філією нової техніки або обладнання, адже оновлення технічної бази адміністрації морського порту Бердянськ - дуже важлива складова нашої діяльності. Зараз ми виконали всі законні вимоги слідчих і надали їм всю необхідну інформацію", - заявив начальник адміністрації порту Олександр Барчан.

За даними системи Prozorro, стартова ціна автокрана була встановлена на рівні 2,5 млн грн. В ході торгів вона знизилася до 2,075 млн грн. Постачальником було обрано ТОВ Харківське монтажно-виробниче підприємство Електропівденмонтаж.

Показати ще новини
Радіо НВ
X