Лана Зеркаль після звільнення з Нафтогазу стала радницею міністра енергетики

1 червня 2021, 20:49

Колишня радниця голови правління НАК Нафтогаз України Лана Зеркаль після звільнення стала радницею міністра енергетики. Про це сказано в повідомленні пресслужби Міненерго.

У Міненерго повідомили, що Зеркаль разом з очільником відомства Германом Галущенком і заступником міністра з питань євроінтеграції Ярославом Демченковим брала участь в онлайн-зустрічі з єврокомісаром з питань енергетики Кадрі Сімсон.

Відео дня

У своєму Facebook Зеркаль написала, що після звільнення думала взяти паузу, але вирішила, що «питання інтеграції, просування і захисту інтересів України як у ЄС, так і за його межами, не чекатимуть». Вона висловила надію, що її досвід і знання в цьому питанні будуть корисними.

«З цього тижня матиму дорадчий голос в міністерстві енергетики. Рада, що до керма міністерства прийшли люди, готові обговорювати складні проблеми та рішення, які передбачають кропітку роботу. Вікно можливостей для України стрімко закривається, я буду намагатися це донести на всіх можливих рівнях», — додала вона.

Лана Зеркаль прийшла до НАК у травні 2020 року. Вона очолила організацію роботи і супровід міжнародних арбітражів та іноземних судових і виконавчих справ Нафтогазу України в суперечках з ПАТ Газпром (Росія) і в справах проти Російської Федерації. У 2014−2019 роках Зеркаль була заступницею міністра закордонних справ.

Показати ще новини
Радіо НВ
X