Коломойський стверджує, що Порошенко відправляв до нього Ложкіна на переговори про Приватбанк

18 квітня 2019, 23:03

Олігарх Ігор Коломойський стверджує, що колишній глава Адміністрації президента Борис Ложкін приїжджав до нього в Ізраїль за дорученням глави держави Петра Порошенка з метою врегулювання спору навколо націоналізації Приватбанку .

"Він (Порошенко) навіть сюди Ложкіна надсилав з тим, що хоче спокутувати свою провину за неправильну приватизацію", - сказав Коломойський в інтерв'ю Економічній правді.

Відео дня

Як стверджує олігарх, Ложкін сказав, що Порошенко "усвідомив, що все це було неправильно і питав, чи можна спокутувати свою провину".

"Я сказав, що у нього залишилося небагато часу. Подивимося, чи готовий він все визнати. Я вважаю, що Порошенко повинен публічно вийти і сказати, що вважає, що націоналізація була помилкою", - додав Коломойський.

За його словами, Ложкін перебував у Ізраїлі два тижні, нібито ховаючись від прокурора Генеральної прокуратури Костянтина Кулика. Останній мав намір вручити підозри оточенню президента, в тому числі Ложкіну, в причетності до справи олігарха Сергія Курченка. Вона складається з 1360 сторінок і включає в себе епізоди за змовою різних осіб при здійсненні різних злочинів.

Коломойський розповів, що Ложкін "консультувався, ми йому давали всякі рекомендації". Олігарх зазначив, що пропонував йому адвокатів.

"Він каже: а як вирішити питання з виною? Я йому кажу: як вирішувати? Ось як забрали банк, так і поверніть ", - сказав Коломойський.

18 квітня Окружний Адміністративний суд Києва за позовом Коломойського визнав протиправною націоналізацію Приватбанку.

Показати ще новини
Радіо NV
X