«Що це за дикість?» Заступниця міністра Клітіна судитиметься з депутатами, які її обговорювали

22 листопада 2019, 16:55

Заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна буде судитися з нардепами від Слуги народу, які обговорювали її під час вечері в криворізькому ресторані «Околиця».

Аудіозапис розмови опублікував виключений з Слуги народу нардеп Антон Поляков. Нардепи натякали, що вона могла зайняти посаду «через постіль».

«Виходить, що всі симпатичні жінки, які працюють в уряді, парламенті, поліції і так далі займають свої посади через постіль? Що це за дикість взагалі?» — заявила Клітіна в ході брифінгу в Києві.

Відео дня

Вона вважає, що учасники розмови в Кривому Розі мають понести відповідальність.

«Я планую у суді добитись спростування недостовірної інформації щодо мене, а також компенсації моральної шкоди», — сказала заступниця міністра.

За словами Клітіної, вона не знає, хто її обговорював: «Мені цікаво подивитися на цих людей, які брехали про мене. Я навіть не знаю цих людей. Мої юристи подадуть до Верховної Ради запит, які депутати були у відрядженні в Кривому Розі». Вона додала, що буде судитися і з Поляковим, який опублікував аудіозапис.

Коментувати переписку з пранкером Джокером Клітіна відмовилася. «Я вважаю, що це нечесні маніпуляції і не буду це коментувати», — підкреслила Клітіна.

Коментуючи те, що Криклій ініціює її відставку, заступниця міністра заявила, що це його право. «Він підтримав мене в моїй позиції, що так неприпустимо поводитись, ображати жінку», — сказала вона.

Клітіна додала, що збирається продовжувати роботу в міністерстві. Вона також прокоментувала свої слова про схеми в Мінінфраструктури.

«У мене немає доказів, що в міністерстві відбуваються корупційні процеси, але я бачу деякі речі, які мене турбують. У тих же державних підприємствах, в агентствах, в акціонерних товариствах. Я про це говорю з міністром, і ми плануємо якісь відповідні дії», — заявила вона.

Нагадаємо, пранкер Джокер опублікував в Telegram скріншоти листування з Клітіною. Він представився особою, наближеною до президента. В ході переписки заступник міністра назвала натяки депутатів «маренням божевільних» і підкреслила, що працює в міністерстві п’ять років. Вона також відповіла ствердно на питання про те, чи зможе «потягнути міністерство». Крім цього, Клітіна написала, що Криклій відсторонив її від Укрзалізниці, оскільки «вони щось крутять-мутять з тендерами на локомотиви і так далі». Вона також заявила, що у відомстві є представники олігарха Ріната Ахметова, а менеджмент аеропорту Бориспіль «під Коломойським був завжди».

«Поганий той солдат, який не мріє стати генералом. Це похвально, але не в такий спосіб», — прокоментував ситуацію Криклій. Він заперечив її слова про схеми з тендерами.

Сьогодні міністр заявив, що Клітіна відмовилась звільнятися, тому він винесе на наступний уряд подання про її відставку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X