«Хотіла через чатики з Джокером стати міністром». Криклій ініціює відставку своєї заступниці Клітіної

22 листопада 2019, 15:56

Міністр інфраструктури Владислав Криклій запропонує Кабміну звільнити його заступницю Олександру Клітіну.

Про це він повідомив в Facebook.

Це пов’язано з її перепискою з пранкером Джокером. На припущення пранкера про те, що Криклія цікавить лише заробіток, Клітіна відповіла: «Вочевидь».

Відео дня

"Я неодноразово публічно наголошував, що сам формував свою команду і залишаю за собою право змінювати її. Заступники міністра також обіймають політичні посади. Це означає, що якщо ти вважаєш, що міністра, в команді якого працюєш, нічого не цікавить, крім того, з чим ми боремось, цитую: «которого, видимо, интересует только зароботок», ти, як заступник міністра маєш повідомити правоохоронним органами всі відомі факти для подальшого розслідування та подати у відставку через категоричну незгоду з такими речами. Власне, так я і запропонував зробити Олександрі Клітіній. Вона категорично відмовилась і сказала, що не бачить передумов для звільнення", — написав Криклій.

Він додав, що «вкрай незадоволений відсутністю розуміння між Олександрою та командою міністерства інфраструктури». За його словами, «це були непоодинокі випадки».

«Якщо у пані Клітіної є реальні факти зловживань чи корупції серед членів команди, я прошу так само повідомити їх для розслідування компетентним органам, вважаю вони мають право знати більше за Джокера. Олександра Клітіна відмовилась йти у відставку в дусі європейської політичної традиції. Тому я вважаю за необхідне винести на наступний уряд подання про її відставку від свого імені», — написав міністр.

Він також записав відеозвернення. Криклій заявив, що якщо у Клітіної є до нього зауваження, вона мала б звільнитись, а не пробувати «через чатики з Джокером стати міністром».

Нагадаємо, виключений з Слуги народу нардеп Антон Поляков опублікував аудіозапис, на якому нібито депутати від Слуги народу розмовляють під час вечері в криворізькому ресторані «Околиця». Вони обговорювали в тому числі Клітіну, натякаючи, що вона могла зайняти посаду «через ліжко».

Після публікації Поляковим аудіозапису пранкер Джокер опублікував в Telegram скріншоти листування з Клітіною. Він представився особою, наближеною до президента. В ході переписки заступник міністра назвала натяки депутатів «маренням божевільних» і підкреслила, що працює в міністерстві п’ять років. Вона також відповіла ствердно на питання про те, чи зможе «потягнути міністерство». Крім цього, Клітіна написала, що Криклій відсторонив її від Укрзалізниці, оскільки «вони щось крутять-мутять з тендерами на локомотиви і так далі». Вона також заявила, що у відомстві є представники олігарха Ріната Ахметова, а менеджмент аеропорту Бориспіль «під Коломойським був завжди».

«Поганий той солдат, який не мріє стати генералом. Це похвально, але не в такий спосіб», — прокоментував ситуацію Криклій. Він заперечує її слова про схеми з тендерами.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X