Кабмін забрав ДФС у Мінфіну - ЗМІ

29 травня 2018, 09:56

Кабінет міністрів України на останньому засіданні проголосував за перепідпорядкування Державної фіскальної служби (ДФС) безпосередньо Кабміну. Крім того, Кабмін також виключив Мінфін з переліку відомств, чиє погодження є обов'язковим для документів, що подаються на розгляд уряду.

Про це йдеться в статті Дзеркала тижня. Україна з посиланням на джерела.

Як наголошується в статті, таке рішення істотно посилює позиції прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та нівелює роль Міністерства фінансів в уряді.

Відео дня

"Кабмін все ж проголосував за перепідпорядкування ДФС безпосередньо Кабміну в обхід Мінфіну, за аналогією з Держаудитслужбою. Коли це рішення буде юридично оформлено, Гройсман зможе керувати фіскалами безпосередньо, окремими дорученнями, без зайвих очей і контролю", - йдеться в статті.

Також наголошується, що ухвалені зміни регламенту не дозволять Мінфіну контролювати (і у разі потреби блокувати) рішення інших відомств про виділення коштів або зміну бюджетних програм. "Тепер думку Мінфіну просто будуть брати до уваги", - наголошено в статті.

Інформацію про такі рішення агентству Інтерфакс-Україна також підтвердило джерело в уряді. Водночас співрозмовник агентства рекомендував дочекатися офіційного опублікування відповідного документа.

Показати ще новини
Радіо НВ
X