IKEA до кінця року відкриє в Україні чотири точки видачі інтернет-замовлень

7 березня 2019, 13:23

Шведська компанія IKEA планує до кінця цього року відкрити в Києві чотири торгові точки площею близько 500 кв. м для видачі інтернет-замовлень, повідомляє LIGA.net.

Про це виданню розповіли три джерела: директор торгової мережі, консультант з нерухомості та директор столичного торгового центру.

Такі зміни пов'язані з тим, що введення в експлуатацію ТРЦ Ocean Mall, де компанія планує відкрити магазин, відкладається.

Відео дня

"На початку цього року стало зрозуміло, що [девелопер Вагіф] Алієв не встигне відкрити ТРЦ у встановлений термін. IKEA вирішила не чекати", - розповів директор мережі торгових центрів на умовах анонімності.

За словами президента консалтингової компанії UTG Вадима Непосєдова, представники IKEA звернулися до консультантів з проханням підшукати чотири приміщення в торгових центрах, де буде видаватися продукція, замовлена через сайт.

За словами співрозмовників LIGA.net, IKEA не планує розривати договір з Алієвим.

В IKEA повідомили в вересні минулого року, що відкриють свій перший магазин в Україні влітку 2019 року в ТРЦ Ocean Mall. Алієв заявляв, що другий магазин рітейлера можуть відкрити в новому ТРЦ Lesnaya Mall.

IKEA заснована в 1943 році в Швеції Інгваром Кампрадом, перший власний магазин компанії відкрився в 1958 році. На кінець серпня 2018 року рітейлер керував 403 магазинами в 49 країнах світу.

Показати ще новини
Радіо NV
X