Стало відомо, де можуть відкрити другий магазин ІKEA в Україні

10 жовтня 2018, 14:20

Другий магазин найбільшого в світі ритейлера меблів і товарів для дому - шведської компанії IKEA у Києві можуть відкрити у новому ТРЦ Lesnaya Mall.

Про це повідомив забудовник Вагіф Алієв, який володіє Ocean Plaza та Lavina Mall, пише The Village Україна.

"Після відкриття Ocean Mall ми плануємо відкрити також Lesnaya Mall на 400 тисяч квадратних метрів. І туди однозначно буде виходити IKEA", – розповів Алєів.

Відео дня

Представник IKEA Владислав Лаліч водночас зазначив, що вони поки не поспішають із анонсами та хочуть відкрити спочатку перший магазин.

"Ми спершу хочемо відкрити магазин у Ocean Mall. Зазвичай, коли ми виходимо на якийсь ринок, то плануємо там працювати упродовж довгого часу. Ми абсолютно віримо в Україну і будемо працювати тут довго. Але ми хочемо йти крок за кроком", – пояснив він.

Зазначимо, що торговий центр Lesnaya Mall планують відкрити у 2019 році. Він буде розташований поблизу станції метро Лісова.

Нагадаємо, що IKEA відкриє свій перший магазин в Україні в київському в торгово-розважальному центрі Ocean Mall.


IKEA заснована в 1943 році в Швеції Інгваром Кампрадом, перший власний магазин компанії відкрився в 1958 році. На кінець серпня 2018 року рітейлер керував 403 магазинами в 49 країнах світу. Продажі IKEA в період з вересня 2016 року по серпень 2017 року склали 38,3 млрд, повідомляє компанія на офіційному сайті. За цей же період магазини мережі відвідали 936 млн осіб. В Україні бренд IKEA зареєстрований з 1994 року і належить нідерландській компанії Inter IKEA Systems. З 2014 року компанія стала власником бренду з написом кирилицею і нових графічних зображень англійською.

Показати ще новини
Радіо NV
X