Гройсман про перепалку з Ляшком: "Я не знаю, що багато людей потребують кращого життя? Відкрили мені Америку, б***ь"

20 березня 2019, 12:34

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман емоційно прокоментував перепалку з лідером Радикальної фракції Олегом Ляшком на сьогоднішньому засіданні Кабміну.

"Я що, не знаю, що є багато людей, які потребують кращого життя? Відкрили мені Америку, б***ь. Тут кожен день думаєш про те, як пенсію підвищити, як зарплату правильно виплатити і підвищувати і так далі, а вони думають, що повісив плакат, що я крутіший за всіх і все. Думають, що всі сидять напроти цих плакатів, лопухи, дивляться і думають: "Зараз ми будемо за них голосувати". Скільки раз вже понаголосували?" - зазначив він.

Відео дня

Гройсман додав, що "на плакатах одне, а потім щось інше в житті, блін".

"І потім всі гріхи ще на нас перевішують. Це взагалі катастрофа, б***ь", - сказав прем'єр.

Гройсман заявив на початку засідання, що Кабмін 20 березня має намір продовжити контракт з правлінням НАК Нафтогаз України. Прем'єр сказав, що правління компанії має провести анбандлінг, в ході якого буде створено незалежний і сертифікований оператор ГТС, а також збільшити видобуток газу. "Якщо ці цілі не будуть досягнуті, це буде підставою для розірвання контракту", - сказав прем'єр.

Після цього лідер Радикальної партії Олег Ляшко разом з членами парламентської фракції політсили увірвалися в зал засідань і зажадали не продовжувати контракт. Перепалка тривала більш ніж півгодини.

Показати ще новини
Радіо NV
X