Fitch підвищило рейтинг Києва

24 грудня 2015, 21:02
280
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Fitch підвищило рейтинг Києва  - фото

Рейтингове агентство Fitch підвищило довгостроковий рейтинг Києва

Рейтингове агентство Fitch підвищило довгостроковий кредитний рейтинг міста Києва в іноземній валюті до "CCC" (можливий дефолт) з "D" (дефолт)

Про це йдеться в прес-релізі агентства, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, підвищення довгострокового кредитного рейтингу Києва пов'язане з завершенням реструктуризації єврооблігацій міста Києва на $550 млн, а також із задовільними результатами виконання бюджету.

Також Fitch підвищило рейтинг Києва в місцевій валюті до "CCC" до "D" після реструктуризації своїх облігацій на внутрішньому ринку, яка не передбачає списання основного боргу чи зниження купона - Київ продовжив термін погашення своїх муніципальних облігацій на 12 місяців з початкового строку погашення 1 жовтня і 7 грудня 2015 року.

Fitch очікує, що бюджетні показники Києва залишаться волатильними з-за загальної слабкості суверенних державних паперів, і також зниження передбачуваності податково-бюджетної політики, що загострює негативні макроекономічні тенденції.

Крім того, агентство очікує зниження економіки України в 2015 році на 11,6%, що також негативно позначається на бюджетної забезпеченості столиці. А будь-які несприятливі зміни, що впливають на готовність і здатність рефінансувати або погасити свої внутрішні облігації, призведуть до зниження рейтингів Києва.

Раніше ще одне рейтингове агентство Standard & poor's підвищило довгострокові рейтинги Києва в іноземній і національній валюті до "CCC+" з "D".

Як відомо, 22 грудня 2015 року депутати Київської міської ради завершили процес переведення у державний борг зовнішньої заборгованості Києва за єврооблігаціями 2005 року на $117 млн 393,822 тис. і єврооблігаціями 2011 року на $233 млн 671,875 тис.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською

ТОП 3

Економіка

23 березня, 09:30

thumb img
Гроші тижня: зарплата Коболєва, бізнес Зеленського, дешевий газ від Медведчука
1268
Політика

23 березня, 12:00

thumb img
Порошенко прогнозує можливість не підвищувати ціну на газ
768

Головне

Країни

Вчора, 08:50

thumb img
Кількість жертв циклону в Мозамбіку перевищила 700 осіб
Події

Вчора, 13:58

thumb img
Вибух в будинку у Києві: загиблим виявився розшукуваний за вбивство громадянин РФ – відео
Країни

Сьогодні, 00:50

thumb img
У Польщі затримали колишнього главу компанії, яка володіла згорілим ТЦ Зимова вишня