Fitch підвищило рейтинг Києва

0 коментувати
Рейтингове агентство Fitch підвищило довгостроковий рейтинг Києва

Рейтингове агентство Fitch підвищило довгостроковий рейтинг Києва

Рейтингове агентство Fitch підвищило довгостроковий кредитний рейтинг міста Києва в іноземній валюті до "CCC" (можливий дефолт) з "D" (дефолт)

Про це йдеться в прес-релізі агентства, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, підвищення довгострокового кредитного рейтингу Києва пов'язане з завершенням реструктуризації єврооблігацій міста Києва на $550 млн, а також із задовільними результатами виконання бюджету.

Також Fitch підвищило рейтинг Києва в місцевій валюті до "CCC" до "D" після реструктуризації своїх облігацій на внутрішньому ринку, яка не передбачає списання основного боргу чи зниження купона - Київ продовжив термін погашення своїх муніципальних облігацій на 12 місяців з початкового строку погашення 1 жовтня і 7 грудня 2015 року.

Fitch очікує, що бюджетні показники Києва залишаться волатильними з-за загальної слабкості суверенних державних паперів, і також зниження передбачуваності податково-бюджетної політики, що загострює негативні макроекономічні тенденції.

Крім того, агентство очікує зниження економіки України в 2015 році на 11,6%, що також негативно позначається на бюджетної забезпеченості столиці. А будь-які несприятливі зміни, що впливають на готовність і здатність рефінансувати або погасити свої внутрішні облігації, призведуть до зниження рейтингів Києва.

Раніше ще одне рейтингове агентство Standard & poor's підвищило довгострокові рейтинги Києва в іноземній і національній валюті до "CCC+" з "D".

Як відомо, 22 грудня 2015 року депутати Київської міської ради завершили процес переведення у державний борг зовнішньої заборгованості Києва за єврооблігаціями 2005 року на $117 млн 393,822 тис. і єврооблігаціями 2011 року на $233 млн 671,875 тис.

Журнал НВ
за спеціальною ціною

Передплата журналу Новое Время до кінця грудня дешевше на 100 грн! Передплатіть зараз на 12 місяців лише за 559 грн.

Передплатити журнал
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: