Fitch підвищило рейтинг Києва

24 грудня 2015, 21:02
Рейтингове агентство Fitch підвищило довгостроковий кредитний рейтинг міста Києва в іноземній валюті до "CCC" (можливий дефолт) з "D" (дефолт)

Про це йдеться в прес-релізі агентства, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, підвищення довгострокового кредитного рейтингу Києва пов'язане з завершенням реструктуризації єврооблігацій міста Києва на $550 млн, а також із задовільними результатами виконання бюджету.

Відео дня

Також Fitch підвищило рейтинг Києва в місцевій валюті до "CCC" до "D" після реструктуризації своїх облігацій на внутрішньому ринку, яка не передбачає списання основного боргу чи зниження купона - Київ продовжив термін погашення своїх муніципальних облігацій на 12 місяців з початкового строку погашення 1 жовтня і 7 грудня 2015 року.

Fitch очікує, що бюджетні показники Києва залишаться волатильними з-за загальної слабкості суверенних державних паперів, і також зниження передбачуваності податково-бюджетної політики, що загострює негативні макроекономічні тенденції.

Крім того, агентство очікує зниження економіки України в 2015 році на 11,6%, що також негативно позначається на бюджетної забезпеченості столиці. А будь-які несприятливі зміни, що впливають на готовність і здатність рефінансувати або погасити свої внутрішні облігації, призведуть до зниження рейтингів Києва.

Раніше ще одне рейтингове агентство Standard & poor's підвищило довгострокові рейтинги Києва в іноземній і національній валюті до "CCC+" з "D".

Як відомо, 22 грудня 2015 року депутати Київської міської ради завершили процес переведення у державний борг зовнішньої заборгованості Києва за єврооблігаціями 2005 року на $117 млн 393,822 тис. і єврооблігаціями 2011 року на $233 млн 671,875 тис.

Показати ще новини
Радіо NV
X