Standard & Рoor's підвищило довгострокові рейтинги Києва

0 коментувати
Прогноз рейтингів - стабільний

Прогноз рейтингів - стабільний

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Рoor's підвищило довгострокові рейтинги Києва в іноземній і національній валюті до "CCC+" з "D"

Як повідомляється у прес-релізі агентства, прогноз рейтингів – стабільний, передає Інтерфакс-Україна.

Рішення про підвищення рейтингу Києва слідує за завершенням містом реструктуризації боргу, зазначається у повідомленні S&P.

Інше рейтингове агентство - Moody's змінило на стабільний з негативного прогноз по рейтингах Києва в іноземній і національній валюті, підтвердивши їх на рівні "Ca".

"Основними двигунами зміни прогнозу є істотний прогрес Києва у переговорах з кредиторами про реструктуризацію валютного боргу, а також зменшення системного ризику з урахуванням поліпшення кредитного профілю уряду України, що знайшло відображення в недавньому поліпшенні агентством рейтингу суверенних облігацій до "Caa3/стабільний" з "Ca/негативний", - йдеться у прес-релізі Moody's.

Нагадаємо, у п'ятницю, 11 грудня, служба кредитних рейтингів Standard & poor's підтвердила суверенні рейтинги України на рівні В-/В.

S&P відзначив прогрес України в процесі реструктуризації заборгованості та здійснення найважливіших реформ, але враховує в рейтингах економічні і політичні труднощі, які стоять перед країною.

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: