Standard & Рoor's підвищило довгострокові рейтинги Києва

23 грудня 2015, 09:48
Міжнародне рейтингове агентство Standard & Рoor's підвищило довгострокові рейтинги Києва в іноземній і національній валюті до "CCC+" з "D"

Як повідомляється у прес-релізі агентства, прогноз рейтингів – стабільний, передає Інтерфакс-Україна.

Рішення про підвищення рейтингу Києва слідує за завершенням містом реструктуризації боргу, зазначається у повідомленні S&P.

Відео дня

Інше рейтингове агентство - Moody's змінило на стабільний з негативного прогноз по рейтингах Києва в іноземній і національній валюті, підтвердивши їх на рівні "Ca".

"Основними двигунами зміни прогнозу є істотний прогрес Києва у переговорах з кредиторами про реструктуризацію валютного боргу, а також зменшення системного ризику з урахуванням поліпшення кредитного профілю уряду України, що знайшло відображення в недавньому поліпшенні агентством рейтингу суверенних облігацій до "Caa3/стабільний" з "Ca/негативний", - йдеться у прес-релізі Moody's.

Нагадаємо, у п'ятницю, 11 грудня, служба кредитних рейтингів Standard & poor's підтвердила суверенні рейтинги України на рівні В-/В.

S&P відзначив прогрес України в процесі реструктуризації заборгованості та здійснення найважливіших реформ, але враховує в рейтингах економічні і політичні труднощі, які стоять перед країною.

Показати ще новини
Радіо NV
X