Economist назвав Сінгапур, Париж і Гонконг найдорожчими містами для життя

19 березня 2019, 14:49

Аналітична служба журналу The Economist - Economist Intelligence Unit - назвала десять найдорожчих і найдешевших для життя міст світу.

Перше місце серед найдорожчих мегаполісів розділили Сінгапур, Гонконг і Париж. У топ-10 також потрапили Цюрих, Женева (Швейцарія), Осака (Японія), Сеул (Південна Корея), Копенгаген (Данія), Нью-Йорк (США), Тель-Авів (Ізраїль) і Лос-Анджелес (США).

Відео дня

Найдешевшими містами для життя названі Каракас (Венесуела), Дамаск (Сирія), Ташкент (Узбекистан), Алмати (Казахстан), Карачі (Пакистан), Лагос (Нігерія), Буенос-Айрес (Аргентина), Бангалор, Ченнаї і Нью-Делі (Індія).

"У минулому році інфляція і девальвація були важливими факторами, що визначають вартість життя. Багато міст опустилися в рейтингу через економічні потрясіння, слабкість валюти або падіння місцевих цін. Такі країни, як Аргентина, Бразилія, Туреччина і Венесуела, пережили все вищеперелічене, що призвело до різкого зниження вартості життя в містах в цих країнах. Не дивно, що саме Каракас (Венесуела) названо найдешевшим містом", - наголошується в доповіді.

Всього аналітики оцінювали вартість життя в 133 містах. Вони порівнювали ціни на їжу, напої, одяг, предмети домашнього вжитку та особистої гігієни, оренду житла, транспорт, комунальні послуги, навчання в приватних школах, а також на відпочинок.

У минулому році перше місце в рейтингу найдорожчих міст також займав Сінгапур.

Показати ще новини
Радіо NV
X