У Росії вперше з часів запровадження санкцій відкрився іноземний автозавод

3 квітня 2019, 16:24

3 квітня німецький автоконцерн Daimler відкрив автомобільний завод на території індустріального парку Єсипово в Підмосков'ї, повідомляє Reuters.

Це перший з часів введення санкції в 2014 році автозавод іноземного автовиробника, який відкрився в Росії.

Угоду з російською владою про будівництво заводу легкових автомобілів Mercedes вартістю не менше $250 млн євро і потужністю 25 тис. автомобілів в рік Daimler підписав на початку 2017 року.

Відео дня

Президент РФ Володимир Путін заявив на відкритті заводу, що автомобілі будуть випускати в чотирьох модифікаціях. На заводі вже працює 500-700 людей. Кількість співробітників збільшиться до 1 тис. За словами Путіна, загальні інвестиції склали 19 млрд руб.

На заводі будуть випускати легкові автомобілі класу E, а також позашляховики GLE, GLC і GLS. Продукція буде збиратися по повному циклу, включаючи зварювання, фарбування і складання.

Агентство відзначає, що автомобільний ринок в Росії після піку 2012 року опустився до десятирічного мінімуму в 1,42 мільйона автомобілів в 2016 році. Зараз він поступово відновлюється і в 2018 році виріс до 1,8 мільйона штук.

При цьому в кінці березня стало відомо, що американська компанія Ford припинить виробництво легкових автомобілів в Росії до кінця червня 2019 року. Через це закривається два автомобільні заводи.

Показати ще новини
Радіо NV
X