Бориспіль змінив гендиректора

6 липня 2016, 13:47
Кабінет міністрів України погодив призначення на посаду гендиректора держпідприємства Міжнародний аеропорт Бориспіль Юрія Солончука

На сьогоднішній день в.о. голови Борисполя є Євген Дихне, призначений 19 вересня 2014 року. Він брав участь у конкурсі з відбору нового глави аеропорту, але не пройшов у фінальну частину відбору і намагався оскаржити в суді його результати.

Відео дня

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Таке рішення уряд ухвалив на засіданні 6 липня. Солончук займає посаду голови державного авіаційного підприємства (ГАП) Україна, і відібраний для призначення в Бориспіль в ході конкурсу.

Номінаційний комітет Кабінету міністрів ще в листопаді 2015 року відібрав на посаду Солончука, але він до цих пір не призначений на цю посаду, а міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що конкурс може бути проведений заново.

В 2016 році, Незалежна профспілка працівників авіаційної безпеки просив прем'єр-міністра Володимира Гройсмана усунути Дихне від роботи, відзначаючи, що він і його заступники докладають максимальних зусиль для знищення виробничого потенціалу аеропорту.

З аеропорту понад 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення більш ніж на 100 маршрутах по всьому світу. За останні 3 року пасажиропотік аеропорту Бориспіль показав рекордне зростання.

Показати ще новини
Радіо NV
X