Адвокат Коломойського і Зеленського Богдан заявив, що веде справи щодо ПриватБанку

26 квітня 2019, 11:44

Адвокат бізнесмена Ігоря Коломойського Андрій Богдан, який здійснює юридичний супровід кампанії шоумена Володимира Зеленського, веде справи, пов'язані з ПриватБанком.

Про це він сказав в інтерв'ю НВ і Українській правді.

"Так. Я веду справи, пов'язані з ПриватБанком", - зазначив він.

Богдан стверджує, що в цьому немає ніякого конфлікту інтересів.

Відео дня

"Те, на що ви натякаєте, я чую багато разів від усіх – а що, якщо я зараз піду кудись на державну службу? Я цей механізм вже проходив і це прописано в законодавстві. З моменту, коли я йду кудись на роботу, моя адвокатська ліцензія призупиняється. Як тільки я звільняюся, вона поновлює дію за моєю заявою", - заявив він.

Богдан додав, що "з точки зору юриспруденції схема націоналізації була здійснена з великими порушеннями закону" і "точно не має нічого спільного з законодавством України".

"З точки зору юриспруденції, так, це була незаконна процедура. З точки зору моралі і фінансів, я не можу дати цьому оцінку", - сказав юрист.

Як повідомлялося, 18 квітня Окружний адмінсуду Києва визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку. У НБУ і Мінфіні заявили, що подадуть апеляцію.

Богдан є юристом Коломойського і працює в штабі Зеленського. За словами адвоката, у нього підписаний договір з партією шоумена Слуга народу.

Показати ще новини
Радіо NV
X