Держуповноваженого АМКУ Панаіотіді можуть звільнити через рішення стосовно ДТЕК - ЗМІ

27 лютого 2019, 14:57

Держуповноваженого Антимонопольного комітету України Світлану Панаіотіді можуть звільнити через відмову підтримати закриття справи про зловживання холдингом ДТЕК Ріната Ахметова становищем на ринку.

Про це повідомила Економічна правда з посиланням на джерело.

Співрозмовник розповів, що дійсна причина - конфлікт з главою АМКУ Юрієм Терентьєвим через рішення щодо ДТЕК. За словами джерела, звільнення мають намір оформити як особисту ініціативу Панаіотіді (заяву за власним бажанням).

Відео дня

"Панаіотіді єдина, хто не підтримав закриття справи в АМКУ про зловживання становищем ДТЕК на ринку. Її звільнення, яке готується, - міра у віповідь", - сказало джерело.

Сама Панаіотіді, яка працює в АМКУ з червня 2015 року та відповідає за фармацевтичні ринки, відмовилася підтвердити або спростувати цю інформацію.

У ДТЕК заявили, що до її можливого звільнення стосунку не мають.

"Компанія працює виключно в правовому полі. Будь-які заяви про будь-який стосунок компанії до рішень державних органів або їх представників не відповідають дійсності. Компанія розглядає подібні анонімні або бездоказові заяви як шкоду діловій репутації та залишає за собою право захищати свої інтереси будь-якими способами, передбаченими законом", - заявили в групі.

Розслідування проти ДТЕК Антимонопольний комітет почав у 2015 році. Наприкінці грудня 2018 року АМКУ закрив справу. Комітет знайшов окремі ознаки монопольного становища ДТЕК, але встановив, що він їм не зловживає. За закриття справи проголосували Юрій Терентьєв, Марія Нижник, Валерій Полюхович і Анна Артеменко. Тільки Панаіотіді виступила проти.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X