Конгрес США хоче більше крові - Дерипаска про санкції проти нього

17 квітня 2019, 14:44

Російський бізнесмен Олег Дерипаска заявив у інтерв'ю Financial Times, що американські санкції проти нього засновані не на фактах, а на "брудній брехні".

"Конгрес дезінформували... Ним рухала вендета, помста... Склалося невірне враження, що завдання шкоди приватному бізнесу в Росії вирішить якусь проблему... Все навпаки", - заявив Дерипаска.

Відео дня

Він наголосив, що "Конгрес хоче більше крові" і гадки не має, що відбувається в Росії або в іншому місці в світі.

За інформацією видання, адвокати бізнесмена запропонують $600 тис. журналістам, які проведуть розслідування і дізнаються, чому проти нього були введені санкції.

"Адвокати пана Дерипаски мають намір заснувати призовий фонд у розмірі $600 тис. На цьому тижні, щоб спонукати журналістів розібратися в причинах американських санкцій щодо нього", - йдеться в матеріалі.

Нагадаємо, 6 квітня 2018 року США ввели санкції проти семи російських олігархів, 17 топ-чиновників і 12 російських компаній. У списку санкцій Мінфіну США потрапили три компанії Дерипаски - Базовий елемент (Basic Element Limited), En+ Group і Русал.

У грудні 2018 року Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США поінформувало Конгрес про плани виключити російські компанії En +, Русал і Євросибенерго з списку санкцій.

Це стало можливим після реструктуризації і змін в корпоративному управлінні компаній - Дерипаска погодився скоротити свою участь в компаніях. Сам олігарх залишиться в списку санкцій.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X