Ввести податок на виведений капітал з початку 2020 року вже майже неможливо — заступник глави АП

12 червня 2019, 17:56

Ввести податок на виведений капітал на початку 2020 року вже майже неможливо, оскільки реформу потрібно добре підготувати.

Про це заступник глави Адміністрації президента Олексій Гончарук, який відповідає за економічний блок, сказав в інтерв'ю НВ.

"Введення податку на виведений капітал — це частина передвиборчої програми президента. Тому позиція Адміністрації - працювати для його запровадження. Для мене це лише питання часу введення та окремих деталей. Запровадити його з початку 2020 року уже майже неможливо, але це точно не означає, що це питання можна відкладати у довгу шухляду", - зазначив він.

Відео дня

Гончарук додав, що така істотна реформа податкової системи повинна бути дуже добре підготовлена, "тому гаяти час не можна".

Нагадаємо, 5 липня 2018 року тодішній президент Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект про податок на виведений капітал (№8557). Проект містить вимогу визначити компенсатори для покриття бюджетних втрат внаслідок заміни податку на прибуток податком на виведений капітал.

Якщо Зеленський захоче подати альтернативний законопроект, він зможе це зробити або в разі направлення вже існуючого проекту закону на повторне перше читання або якщо він буде відкликаний.

У Мінекономрозвитку вважають, що введення в Україні НнВК може негативно відбитися на доходах держбюджету і, відповідно, здатності країни обслуговувати зовнішні зобов'язання.

Показати ще новини
Радіо NV
X