У МЗС розповіли, що заважає підписати угоду про зону вільної торгівлі з Туреччиною

4 червня 2019, 12:56

Залишається неузгодженою тематика, пов’язана з тарифами на сільськогосподарську продукцію і певну частину сфери послуг

Угода про зону вільної торгівлі між Україною і Туреччиною вже готова на 99%. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Василь Боднар, повідомляє Укрінформ.

Відео дня

«На 99% угода готова, залишилися ті деталі, які як раз впливають на цифри», — сказав дипломат, відповідаючи на запитання про стан готовності угоди про ЗВТ з Туреччиною.

За його словами, переговори, які ведуть експерти, будуть продовжуватися «якийсь час», оскільки неузгодженою залишається тематика, пов’язана з тарифами на сільськогосподарську продукцію і певну частину сфери послуг.

«Звичайно, ми не можемо піти на якісь поступки, які могли б зашкодити національному бізнесу. Але ми підходимо до переговорів конструктивно, і в даному випадку не потрібно чекати швидких політичних рішень, а готуватися до того, щоб угода була збалансованою, відповідала б нашим національним інтересам і була прийнятною для турецької сторони», — зазначив Боднар.

У квітні 2018 року прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Україна може підписати угоду про ЗВТ з Туреччиною до кінця 2018 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X